Quote (nugard @ Sat, 31 May 2008, 21:28)
S Mađarima prijateljska 1:1.
21.11.2007 na Wembleyu > zadnji put kad su hrvatski napadači postigli gol za reprezentaciju.
Nadam se da će na Europskom explodirat.
i onda kažu da nas eduardo nije nosija, i da ga možemo zaminit...primitivci
Quote (PalysFort @ Sat, 31 May 2008, 21:45)
Valjda je jednom i na nas red da se provlacimo ko Talijani - slepanje pa eksplozija

nadam se.