Pozz svima!
Prosao sam FAQ-ove i sticky-e u vezi s avatarima/sigovima i uglavnom sam vidio da se nis posebno ne razlikuje od ostalih foruma ali...
Zanima me jer mora bit neki minimalan broj postova da bi mogo ubacit link prema sigu, il ima neko drugo ogranichenje?!
Neznam zasto kad ubacim link u signature polje kako i pise u uputama, npr.
[img]Direct Link here[/img], ne linka vezu prema slici hostanoj na image upload siteu, vec samo zaljepi tekst.
Hvala dobroj dusi na informativnom odgovoru unaprijed