ROLF
jebote sig nije 800 x 600
to je artwork ne sig aj bar nauci sta znaci

(sig max do 450 x 250 na nekim forumima najvise)
btw kako mi znamo ta je to tvoja mama koja rula u photoshopu napravila O_O?
gimme some proofs man :|
btw super su slike prva ima dobre efekte i lipo pobrisano pola mjeseca i ukljopljena zenska u njega
a druga isto najs al mi je mjesec nekako ogroman
btw mama ti koristi dobre scatter brushove

(lisca,mislim da je to to=)
This post was edited by Dlexx on May 27 2008 11:04am