Quote (nugard @ Sat, May 17 2008, 05:11pm)
Srića da imamo tebe.
sta si se spetljo nugy, neznas sta ces rec ? ipak je bilo ono prije bolje.. dakle kao ovaj topic se ne razlikuje al
samo zato sto je poklopac ostalim topicima i full se veze na njih, nista novo nijie u igri : )
retardacija na 80 % po mojoj slobodnoj procjeni.
pogotovo se cudim jer je slaba cenzura a svi povuceni u pm.