d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Trebam Javazon Heelp!!
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 8 2008 05:44am
treba mi pomoc oko stats i skills javazon pvm..
eq i sve imam samo mi treba rec kako stat i kako skill...
ako je moguce nemojte mi stavlajt linkove nego recite =)
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
May 8 2008 07:29am
poz tebi.

ako igras cistu javu nema sta puno mislit... fury i charged su ti 2 glavna skilla. max njih i sve synergies kako idu. pametno je stavit i 1 u pierce cisto da prodje koplje 2 puta kada bacas fury.
treba ti conviction merc, al to valjda imas smile.gif
treba ti eni jer je inace tesko kontrolirat merca. smile.gif
stats: str minimalno, vjerojatno ce bit jako malo jer ani+torch+eni daje gomilu, dex ako imas jmod idi na max block, pa kolko pita. ako nemas mozes drzat storm kao alternativu pa opet ic na max block. ako ides sa phoenix ili spirit zaboravi dex i idi na life.

i to je to.


ps. ako imas eth titane i phoenix pazi se u cs-u jer ce te pwnat iron maiden kada pikas charged.
ps2. pazi se sa telanjem ama je nasjporiji caster.



Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 8 2008 07:33am
Quote (Kacavida @ Thu, May 8 2008, 01:29pm)
poz tebi.

ako igras cistu javu nema sta puno mislit... fury i charged su ti 2 glavna skilla. max njih i sve synergies kako idu. pametno je stavit i 1 u pierce cisto da prodje koplje 2 puta kada bacas fury.
treba ti conviction merc, al to valjda imas smile.gif
treba ti eni jer je inace tesko kontrolirat merca. smile.gif
stats: str minimalno, vjerojatno ce bit jako malo jer ani+torch+eni daje gomilu, dex ako imas jmod idi na max block, pa kolko pita. ako nemas mozes drzat storm kao alternativu pa opet ic na max block. ako ides sa phoenix ili spirit zaboravi dex i idi na life.

i to je to.


ps. ako imas eth titane i phoenix pazi se u cs-u jer ce te pwnat iron maiden kada pikas charged.
ps2. pazi se sa telanjem ama je nasjporiji caster.



znam da je spora..
fala... a kako da nabijem 99 dexa za titanse kada mi je base samo 25?
koji eq ce mi dat tolko?
ani+t mi daju 39....
to mi dodje skupa 64... otkuda da nabavim jos 35?
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
May 8 2008 07:33am
imam ti ja high infy ak trebas eth cv je biggrin.gif
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 8 2008 08:00am
Quote (Usc_abaddon @ Thu, May 8 2008, 11:44am)
treba mi pomoc oko stats i skills javazon pvm..
eq i sve imam samo mi treba rec kako stat i kako skill...
ako je moguce nemojte mi stavlajt linkove nego recite =)


koja moroncina imas mi broj moba nemos poslat msg znas da mi je java najjdrazi lik??
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
May 8 2008 08:04am
Quote (Usc_abaddon @ Thu, 8 May 2008, 15:33)
znam da je spora..
fala... a kako da nabijem 99 dexa za titanse kada mi je base samo 25?
koji eq ce mi dat tolko?
ani+t mi daju 39....
to mi dodje skupa 64... otkuda da nabavim jos 35?


2x raven 20?
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
May 8 2008 08:05am
Pa dex stavljas kad dignes lvl, s javom uvik imas max block (75%), a za max block ti triba dex smile.gif
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 8 2008 08:10am
Quote (Titan_st @ Thu, May 8 2008, 02:05pm)
Pa dex stavljas kad dignes lvl, s javom uvik imas max block (75%), a za max block ti triba dex smile.gif


koristi phoenix on a ne jmod 20/20 a jbg morat ces dignut malo dexta wink.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 8 2008 08:19am
Quote (Titan_st @ Thu, May 8 2008, 02:05pm)
Pa dex stavljas kad dignes lvl, s javom uvik imas max block (75%), a za max block ti triba dex smile.gif


nn max block jer imam phoenix

Quote
2x raven 20?

thx

Quote
koja moroncina imas mi broj moba nemos poslat msg znas da mi je java najjdrazi lik??

prdnem ti u usta rifle.gif rifle.gif rifle.gif

Quote
koristi phoenix on a ne jmod 20/20 a jbg morat ces dignut malo dexta

ni ne namjeravam jmod jer mi je preskup...
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
May 8 2008 10:45am
e bok matej xD

imam iskustva s amom mozda ti mogu pomoci thumbsup.gif

skillove sigurno znas i sam : Fury i Charged Strike maxas i sve sinergije maxas i u passive sve one evazije ( ne znam tocno imena skillova ) po 1 put...valkiru i ostale gluposti ka decoy nikad nisam koristio

moja svaka ama je bila 92+ lvl pa san ima dosta skill points za potrosit...

sto se tice itema meni naj je bila ovako : Griffon ( stavis Light facet ili Um ili Cham runu ), Mara ( 25+ res bi bilo pozeljno ^^ ), Enigma OFC, +3 Java plave glovke, 2 Bul kathos ringa, TG belt i Sandstormice kao bootse

e sad ima shema koju san ja koristio

kao prva ruka za baal run ili CS run imas Titanse ( neke dobre ofc ^^ ) i Phoenix Monarch ( sto bolji lvl aure ) - ovaj kombo owna sve

za drugu ruku , tj. za ubijanje Baala ili Diabla u roku 4-5 sekundi koristis Thunderstroke Javelinse ( probaj nac perf ) i nades Monarch obicni sa 4 rupe i stavis 4 x 15 % IAS JWLe... ovo owna baala xd

u inventory sto bolji Ama torch i anni te MASS Java Skillere ofc

ovaj build se bazira na sto veci dmg Fury i C strika - i imas imba IAS

a ja san na HCu skoro sve bia puka u Life ... 5 STRa 15 DEX i NN MANA ofc...

Merc Inf - Forti - Andy's ETH helm ofc

eto takva ti je moja bila

sritno gg gl hf ^^

This post was edited by Elfen Lied on May 8 2008 10:47am
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll