d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Lacy Rjesi Ovoga
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
May 7 2008 02:08pm
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=399440


radi signatura debil je uzivljen u takozvanu " VELIKU srbiju"
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
May 7 2008 03:10pm
Ovo mu je dovoljna kazna tongue.gif

Prosljedit cu ja ovo wink.gif

E : U buduce, nemoj njega pitat da doda nekome 10% warn, da zatvara topice i to. To on nazalost jos nemoze, ali posalji mu koji PM ako di vidis krsenje pravila wink.gif

This post was edited by Zajeb on May 7 2008 03:12pm
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
May 7 2008 03:19pm
pa kako ce ga on risit, nema on veze s tim -.-
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
May 7 2008 11:35pm
Hvala Zajeb smile.gif
Informacija kao dodatak: svaki signature prijestup, a ovo se moze smatrati rasizmom recimo se samo posalje bilo kome od membera ++ :http://forums.d2jsp.org/index.php?act=groups&g=26

Ja jedino sto mogu je da takve stvari osobno proslijedim u nadi da TT pomogne da to ide brze.
Ubuduce ako tako nesto nadjete slobodno mi posaljete link na PM - nema potrebe radit topic o tome biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Add Reply New Topic New Poll