Hvala Zajeb

Informacija kao dodatak: svaki signature prijestup, a ovo se moze smatrati rasizmom recimo se samo posalje bilo kome od membera ++ :http://forums.d2jsp.org/index.php?act=groups&g=26
Ja jedino sto mogu je da takve stvari osobno proslijedim u nadi da TT pomogne da to ide brze.
Ubuduce ako tako nesto nadjete slobodno mi posaljete link na PM - nema potrebe radit topic o tome