Fala na ljepim komentarima

i Rax u Zadru imam vikendicu ak cu ic dole Pmat cu te tu ^^
i *Dalmos znam kaj mislis, svjestan sam kolko si krhak na motoru... vozim tek par godina i vec sam imo dosta iskustva sa budalama na cesti...
dosta prijatelja mi je poginulo na motoru najcesce zbog nepaznje drugih...