lol upalin muziku na zvucnike i drzin slusalice na usima pa se pitan sta se slabo cuje...
a stas delta i teta mozdani valovi u mene na bacanje (to su van oni sta su najvise aktivni kad spavas il si u nesvisti)
:|
:|

lol ovo gori pari da priskacu konop
This post was edited by Dlexx on Apr 30 2008 12:22pm