Quote (Cheso @ Mon, 21 Apr 2008, 12:37)
nemas ti skiller u glavi da bi ga mogo imat u diablu tako da ........
Pa ja nisam nikada ni tvrdio da sam neki strucnjak za Diablo. Siguran sam da si u tome bolji kao i u trgovanju na forumu ali ne znam sta si htio s tvojom primjedbom. A tko ima sta u glavi .....
Ne bi se htio s tobom svđati jer si ti moj prvi donator.