DR feelgod ma da pokrao me u mulanju...
ma to je meni sve hack cim on tebe zajebe

mi kad igramo nogomet i kad uvalim neku foru ja kazem hako sam te^^
a ti yanki seri...
jesi bio tamo? nisi
zato ne seri govna
odi na acc ja ti drage volje dam psw pa si pokupi sta ima na likovima...
jer ako ti mislis da bi ja 90+ likove ostavljo prazne a imaju dobar build i da pocinjem opet onda si u kurcu..
Legna.. ma ja sam isto mislio novi acc... skompat se i .... pokrast ^^