Quote (sid_hr @ Sun, Apr 13 2008, 09:53pm)
poslo sam ti pm s linkom... probaj tam skinut drivere... valjd ce sljakat.
sto se tice viste vs XP, ja sam uvijek za XP, al mozes isprobat stavit vistu (pretpostavljam da imas bar 1gb RAM-a pa bi trebalo radit) pa ak sljaka sljaka.
ma iman 2 gige rama, amd turion 2x1600 al mi je grafika neka ati radeon sta ti ga ja znan...
fala na pm