d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Bayern U Polufinalu > Kup Uefa
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 10 2008 03:21pm
koja bolesna utakmica

Bayern Munchen PWNAGE biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ža mi je malo Getafea, baš su mi simpatični al jebiga..

Ipak stoji ona da je nogomet igra koju igra 11 igrača sa svake strane, di uvik pobjeđuju nijemci


This post was edited by nugard on Apr 10 2008 03:22pm
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Apr 10 2008 04:34pm
Prestrašno - tako izgubit sad.gif
Navijo sam za Španjolce samo zato jer mi je Cahn - malo je reć antipatičan devil.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 10 2008 04:59pm
Quote (PalysFort @ Thu, 10 Apr 2008, 23:34)

Navijo sam za Španjolce samo zato jer mi je Cahn - malo je reć antipatičan  devil.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif



Meni je Kahn rijetka legenda koja danas predstavlja stare izvorne nogometaše, a ne onog Cristiana Ronalda, Davida Beckama itd kojima je važnija frizura, stajling i personal image..

Al valjda sam ja samo nostalgičan, za vremenima kad nogomet nije bio manekenstvo i bussiness. blush.gif

Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Apr 10 2008 05:03pm
Quote (nugard @ Fri, 11 Apr 2008, 00:59)
laugh.gif laugh.gif laugh.gif



Meni je Kahn rijetka legenda koja danas predstavlja stare izvorne nogometaše, a ne onog Cristiana Ronalda, Davida Beckama itd kojima je važnija frizura, stajling i personal image..

Al valjda sam ja samo nostalgičan, za vremenima kad nogomet nije bio manekenstvo i bussiness. blush.gif



ne znam di si izvuko ovu sliku, ali na njoj je valjda ispao najbolje od kad ga ja znam ^^
Iz ovoga si valjda shvatio - ružan mi je kao lopov - zato ga ne volim wink.gif

This post was edited by PalysFort on Apr 10 2008 05:03pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 10 2008 05:25pm
Quote (PalysFort @ Fri, 11 Apr 2008, 00:03)

ne znam di si izvuko ovu sliku, ali na njoj je valjda ispao najbolje od kad ga ja znam ^^
Iz ovoga si valjda shvatio - ružan mi je kao lopov - zato ga ne volim wink.gif


Moram priznat da nije ljepotan, al nn estetiku..

Zato je prejak karakter.

Ovaj doli se lipo pripa biggrin.gif

Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Apr 11 2008 02:18am
I ti bi se "pripa" biggrin.gif
Ne znam samo Čega više - ovoga gore ili dole wink.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Apr 11 2008 02:26am
ma kahn je legenda
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 11 2008 03:17am
jedan je bayern i 1 je kan

samo mi je smece sta se nisu igrali penali jerbo su obe utakmice zavsile 1:1

u regulanom djelu...

prije su ovo bili penali al je sad novo pedersko pravilo da se konta gol u gostima u produžecima..


nego jeste li primjetili da ZENIT svage godine gura u kupu ueafa do nekih xxxfinala

cool.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Apr 11 2008 05:38am
kan je meni najjaci golman...
kako je macak branio u koreja-japan....
fenomenalan...
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Apr 11 2008 06:03am
Igra san 2 na bayerna i idioti nisu mogli dobit odma, nego drkaju na produzetke, MRŠ
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll