Quote (PalysFort @ Thu, 10 Apr 2008, 23:34)
Navijo sam za Španjolce samo zato jer mi je Cahn - malo je reć antipatičan

Meni je Kahn rijetka legenda koja danas predstavlja stare izvorne nogometaše, a ne onog Cristiana Ronalda, Davida Beckama itd kojima je važnija frizura, stajling i personal image..
Al valjda sam ja samo nostalgičan, za vremenima kad nogomet nije bio manekenstvo i bussiness.