Quote
Cijenjeni Hrvati i svi koji se služite hrvatskim forumom,
čini mi se neizostavno potrebno spomenuti još par riječi oko ovog subforuma pa Vas lijepo molim da pročitate sljedećih nekoliko redaka.
1. Hrvatski subforum (kao i svaki drugi subforum) je prvenstveno zamišljen kako bi ljudi određenog govornog područja, u ovom slučaju hrvatskog, lakše došli do odgovora na neka pitanja, podijelili mišljenja, predložili nešto i sl.
NIJE zamišljen kao mjesto za povećanje broja vlastitih postova a prevenstveno NE kao mjesto za vrijeđanje drugih.
2. Pridržavajte se toga kako ne bismo bespotrebno ostali bez i to malo prostora koje smo teškom mukom uspjeli izboriti za sebe na forumu.
3. Sva pravila foruma se primjenjuju i ovdje.
4. Ovo NIJE trade forum.
5. Pročitajte broj 1 još jednom ako nešto nije bilo dovoljno jasno.
Obrati pozornost na 1. pravilo.
Ako ti se ne piše o nekim stvarima nemoj čitat takve topice, i otvori svoj o pokemonima.
This post was edited by nugard on Apr 9 2008 02:10pm