d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Politika
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Apr 9 2008 12:10pm
ma nabijem vas sve na kurac...
i vas i politiku..
KRIVI FORUM...
nadji si forum o politici u pizdu materinu...
il si saljite PM.
nemojte spamat nas mlade
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Apr 9 2008 12:43pm
Quote (Usc_abaddon @ Wed, Apr 9 2008, 08:10pm)
ma nabijem vas sve na kurac...
i vas i politiku..
KRIVI FORUM...
nadji si forum o politici u pizdu materinu...
il si saljite PM.
nemojte spamat nas mlade


a ne nego bi triba pisat +1 cili dan... ima 1 topic lol, ako ti se ne cita ne otvaraj ga
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 9 2008 12:51pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, Apr 9 2008, 06:43pm)
a ne nego bi triba pisat +1 cili dan... ima 1 topic lol, ako ti se ne cita ne otvaraj ga


+1
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Apr 9 2008 12:59pm
sorry zvijezdo
SORRY CYBERZVEZDA!!
ljepo sam samo reko da ste fulali forum...
a evo ga ovaj patrik sa +1
al nisam ni to reko nemoramo svi bit ko cheso...
nadjimo neku zajednicku temu o starim danima ili nesto pa da pricamo svi smile.gif
no h8
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 9 2008 02:07pm
topic closed
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 9 2008 02:09pm
Quote
Cijenjeni Hrvati i svi koji se služite hrvatskim forumom,
čini mi se neizostavno potrebno spomenuti još par riječi oko ovog subforuma pa Vas lijepo molim da pročitate sljedećih nekoliko redaka.

  1. Hrvatski subforum (kao i svaki drugi subforum) je prvenstveno zamišljen kako bi ljudi određenog govornog područja, u ovom slučaju hrvatskog, lakše došli do odgovora na neka pitanja, podijelili mišljenja, predložili nešto i sl.
      NIJE zamišljen kao mjesto za povećanje broja vlastitih postova a prevenstveno NE kao mjesto za vrijeđanje drugih.
  2. Pridržavajte se toga kako ne bismo bespotrebno ostali bez i to malo prostora koje smo teškom mukom uspjeli izboriti za sebe na forumu.
  3. Sva pravila foruma se primjenjuju i ovdje.
  4. Ovo NIJE trade forum.
  5. Pročitajte broj 1 još jednom ako nešto nije bilo dovoljno jasno.


Obrati pozornost na 1. pravilo.



Ako ti se ne piše o nekim stvarima nemoj čitat takve topice, i otvori svoj o pokemonima.

This post was edited by nugard on Apr 9 2008 02:10pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Closed New Topic New Poll