d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > ## Evo Zore ## > ## Evo Dana ##
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 7 2008 06:49pm
http://www.youtube.com/watch?v=a8PvQufPIFU

Malo onako...

cool.gif




Ovo je šov:

http://www.youtube.com/watch?v=YzF3oMBJFNk&feature=related

This post was edited by yankiman on Apr 7 2008 06:55pm
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Apr 8 2008 04:41am
Quote (yankiman @ Tue, Apr 8 2008, 12:49am)




ne ne ... ovo je šou

http://www.youtube.com/watch?v=_f_aZx03adM&feature=related

This post was edited by The_Outsider on Apr 8 2008 04:44am
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 8 2008 04:46am
Quote (The_Outsider @ Tue, 8 Apr 2008, 11:41)



HDZ-ovac voli ustaše a SDP-ovac četnike.

Ništa čudno. tongue.gif

This post was edited by nugard on Apr 8 2008 04:50am
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 8 2008 04:55am
Quote (nugard @ Tue, Apr 8 2008, 11:46am)
SDP-ovac četnike.

Ništa čudno.  tongue.gif


eeee. ispravak netočnog navoda tongue.gif


SDP-ovac Partizane
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 8 2008 05:01am
Quote (yankiman @ Tue, 8 Apr 2008, 11:55)
eeee. ispravak netočnog navoda  tongue.gif


SDP-ovac Partizane


Valjda je Outsider žešći SDP-ovac, vidiš da je stavija četnički link. tongue.gif

This post was edited by nugard on Apr 8 2008 05:04am
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 8 2008 05:22am
a trosite fg na kurac...
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 8 2008 05:22am
Quote (nugard @ Tue, Apr 8 2008, 12:01pm)
Valjda je Outsider žešći SDP-ovac, vidiš da je stavija četnički link.  tongue.gif


http://youtube.com/watch?v=o1k_YC_0qHI&feature=related

Evo njemu pa nek one meni bude šta oće thumbsup.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 8 2008 05:34am
ma!
na tom YT ima puno takviš loših uradaka.
ili bolje kako bi naš bivši ministar rekao jubito biggrin.gif
ne treba to postat tu to su samo idiotarije, tamo sam malo vrta i shvatija
da postoje neki kako internet četnici, koji uglavnom vrijeđaju a hrvat nasjeli na to pa počeli i oni isto.
netreba to tako. ignorirajte to, to su samo budalaštine a osobito odgovri s tim ustaškim postovima.
ima neka izreka-poslovica i ide ovako ČEGA SE PAMETAN STIDI BUDALA SE TIME PONOSI.
razumijem da ste uglavnom tu mlađi, tako uglavnom do 25 pa vam neke stvari nisu jasne,
ali bi bilo dobro da shvatite da su ustaše kvislinzi koji su prodali koljevku hrvatske državnosti tuđinu.
poavljam, shavčam da ste mladi i ludi, ali pripazite da ne postate ovakve gluposti jer vrijeđate hvratski narod u cjelini.
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 8 2008 05:42am
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Apr 8 2008, 12:34pm)
ma!
na tom YT ima puno takviš loših uradaka.
ili bolje kako bi naš bivši ministar rekao jubito biggrin.gif
ne treba to postat tu to su samo idiotarije, tamo sam malo vrta i shvatija
da postoje neki kako internet četnici, koji uglavnom vrijeđaju a hrvat nasjeli na to pa počeli i oni isto.
netreba to tako. ignorirajte to, to su samo budalaštine a osobito odgovri s tim ustaškim postovima.
ima neka izreka-poslovica i ide ovako ČEGA SE PAMETAN STIDI BUDALA SE TIME PONOSI.
razumijem da ste uglavnom tu mlađi, tako uglavnom do 25 pa vam neke stvari nisu jasne,
ali bi bilo dobro da shvatite da su ustaše kvislinzi koji su prodali koljevku hrvatske državnosti tuđinu.
poavljam, shavčam da ste mladi i ludi, ali pripazite da ne postate ovakve gluposti jer vrijeđate hvratski narod u cjelini.


ono...
to se zna...
al rađe bi ja njima jeba mater nego ko pametan muča.
to implicira da san nepametan ...
al dobro ti kažeš..

thumbsup.gif thumbsup.gif


TOPIC CLOSED
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 8 2008 06:30am
ma tija san još nešto reč.
naiša san tamo na jubito na neki post od nekog srbina koji je valjda trenutno u kanadi.
i izgleda da je srbin iz bosne. stoji on u kadru jedno pet minuta i ne prestaje vrijeđat i psovat muslimane.
on valjda misli da šta su mu psovke degutantnije to je bolje. pa to je zbilja bija vrhunac idiotizma.
i ona vidim dolje malo niže comments, i ofc i tu psovanje prvo srbi i muslimani a onda se uključili i hrvati.
malo je reč da to revija psovanja to je natjecanje ko če smislit gnjusniju psovku i veču uvredu.
i šta bi sad trebao netko normalan tu postat.
tog šta je to napravio treba privest u policiju po zakonu o širenju međunacionalne netrpeljivosti i kazneno ga gonit!
pa ako to i dalje ponavlja onda u zatvor s njime, nek malo oladi.
takav bi trebao biti odgovor pametnih ljudi onima koji postaju ta sranja.
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll