ma!
na tom YT ima puno takviš loših uradaka.
ili bolje kako bi naš bivši ministar rekao jubito

ne treba to postat tu to su samo idiotarije, tamo sam malo vrta i shvatija
da postoje neki kako internet četnici, koji uglavnom vrijeđaju a hrvat nasjeli na to pa počeli i oni isto.
netreba to tako. ignorirajte to, to su samo budalaštine a osobito odgovri s tim ustaškim postovima.
ima neka izreka-poslovica i ide ovako ČEGA SE PAMETAN STIDI BUDALA SE TIME PONOSI.
razumijem da ste uglavnom tu mlađi, tako uglavnom do 25 pa vam neke stvari nisu jasne,
ali bi bilo dobro da shvatite da su ustaše kvislinzi koji su prodali koljevku hrvatske državnosti tuđinu.
poavljam, shavčam da ste mladi i ludi, ali pripazite da ne postate ovakve gluposti jer vrijeđate hvratski narod u cjelini.