d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pitanje Za Palysforta > Aj Bog Ti Da
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Apr 5 2008 04:53am
ej jel mos pobrisat ove closed-spamed topicove izgleda ko da samo kupimo postove na ovaj subforum :\
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 5 2008 05:35am
Quote (Dlexx @ Sat, 5 Apr 2008, 11:53)
ej jel mos pobrisat ove closed-spamed topicove izgleda ko da samo kupimo postove na ovaj subforum :\


to vecina i radi
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Apr 5 2008 07:30am
Quote (eddy_hc @ Sat, Apr 5 2008, 11:35am)
to vecina i radi


+1
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 5 2008 08:07am
Quote (Cheso @ Sat, Apr 5 2008, 01:30pm)
+1


opet ovaj +1 omg, barem se potrudi napisat nešto (pa makar bilo glupo) grrr
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Apr 5 2008 08:33am
neven on to nemoze a nemoze ni moderator itd itd... samo njaguar al sumnjan da se ce s time bavit sleep.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Apr 5 2008 11:54am
Nemogu kao sto je i odgovoreno.
Nijedan topic objavljen na jsp se ne brise - moze se samo obrisat sadrzaj posta ako je neprikladan (pornografija ili keylogeri i sl.)

Mozda ovo pitanje potakne pojedince da ipak ne rade teme / postove koji su predodređeni za zatvaranje wink.gif

e: eh da jos nesto
Ako imas pitanje ubuduce radije mi posalji pm - prije ces dobit odgovor.
Hrvatski subfroum provjeravam samo kad skupim dovoljno zivaca.

This post was edited by PalysFort on Apr 5 2008 12:06pm
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 7 2008 05:06pm
Quote (PalysFort @ Sat, Apr 5 2008, 05:54pm)
Nemogu kao sto je i odgovoreno.
Nijedan topic objavljen na jsp se ne brise - moze se samo obrisat sadrzaj posta ako je neprikladan (pornografija ili keylogeri i sl.)

Mozda ovo pitanje potakne pojedince da ipak ne rade teme / postove koji su predodređeni za zatvaranje wink.gif

e: eh da jos nesto
Ako imas pitanje ubuduce radije mi posalji pm - prije ces dobit odgovor.
Hrvatski subfroum provjeravam samo kad skupim dovoljno zivaca.


dovoljno živaca?
hahahaha pa to je pravi gušt!!
daj meni ja ču brisat!! tongue.gif
uz jedan uvjet ofc
moram dobit pravo da nabijem warn ovima koji to postaju tongue.gif
nezanima me ono report i to, oču da ja nabijem warn tongue.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 7 2008 05:15pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 8 Apr 2008, 00:06)
dovoljno živaca?
hahahaha pa to je pravi gušt!!
daj meni ja ču brisat!! tongue.gif
uz jedan uvjet ofc
moram dobit pravo da nabijem warn ovima koji to postaju tongue.gif
nezanima me ono report i to, oču da ja nabijem warn tongue.gif


Malo je reć da ne razumiš ništa.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2008 05:55am
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 8 Apr 2008, 00:06)
dovoljno živaca?
hahahaha pa to je pravi gušt!!
daj meni ja ču brisat!! tongue.gif
uz jedan uvjet ofc
moram dobit pravo da nabijem warn ovima koji to postaju tongue.gif
nezanima me ono report i to, oču da ja nabijem warn tongue.gif


da je tako ti bi ima 100% odavno.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 8 2008 06:01am
Quote (eddy_hc @ Tue, Apr 8 2008, 11:55am)
da je tako ti bi ima 100% odavno.


nemoguče!!!
pgledaj join date i posts!
nikad nisan spama ili prerano bumpa.
kad san posta onda san to radija by the book.
svejedno tebi čestitan na 2750 posts u 6 miseci!!!
tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll