Quote (PalysFort @ Sat, Apr 5 2008, 05:54pm)
Nemogu kao sto je i odgovoreno.
Nijedan topic objavljen na jsp se ne brise - moze se samo obrisat sadrzaj posta ako je neprikladan (pornografija ili keylogeri i sl.)
Mozda ovo pitanje potakne pojedince da ipak ne rade teme / postove koji su predodređeni za zatvaranje

e: eh da jos nesto
Ako imas pitanje ubuduce radije mi posalji pm - prije ces dobit odgovor.
Hrvatski subfroum provjeravam samo kad skupim dovoljno zivaca.
dovoljno živaca?
hahahaha pa to je pravi gušt!!
daj meni ja ču brisat!!

uz jedan uvjet ofc
moram dobit pravo da nabijem warn ovima koji to postaju

nezanima me ono report i to, oču da ja nabijem warn