Smece nije vrjedno spomena, a kamoli ovog sranja koje izvode...
juce nisam mogo doma sa autoshowa jer su radi kretena blokirali cestu... a ovaj me na krovu cilja snajperom

mene samo nervira to jer kreten sigurno misli da se mi osjecamo pocasceni jer je on tu...
i ova nasa kretenska vlada nema nimalo casti, brijem da su juce nakon vecere svi busu karcinu popusili