Quote (yankiman @ Fri, Apr 4 2008, 07:44pm)
Šta su to spamovi??
Nemislin na spam kad mi spamaš topik ili tako to..
Nego spam tipa da moj kompić šalje drugima neke pizdarije i sranja....
I kako to sprijećit?
Fala

Najcesce ti se to dogodi kada primas svakakve stvari od svojih "prijatelja" na msnu ili nekome drugome chat programu! Ima vise nacina za rjesiti se toga , ali sve ovisi o tome kakav spam vam dolazi...
Kao sto je Dlexx naveo , za taj oblik spamma ja mislim da ce vam biti dowoljno jedno brzo ciscenje sa Spyware terminatorom! www.spywareterminator.com nije nikakav virus niti keylogger zato se nemorate bojati da cu vam podvaliti!
Ako ipak taj oblik spam-virusa ne nestane sa ST onda me pm na kanalu ili ovdje pa cu vam dati orginalni acc i pass od NOD 32 !
Final.Fantasy