d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > A Stvarno Vise
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Apr 2 2008 11:55am
Daj jebali vas ti besmisleni topici, scroolajte doli malo pa cete vidit da je 90% topica zatvoreno
Jos ce nam zatvorit ovo malo sto imamo..

ili bar napisi neki tekst od 5-6 besmislenih redaka tako da ovaj ne zatvori jer vidi da je neka dobra spika posrijedi biggrin.gif iako nekuzi ofc haha biggrin.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 2 2008 01:06pm
bravo raks.i ja sam mislija otvorit topic,ali znam da ce ga zatvorit,pa bi bija jos jedan u nizu biggrin.gif
daj prikinite sa spammom vise..ka mala dica ste...
pa da smo srbi pa bi reka covik biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Apr 2 2008 02:14pm
Eh da, pričah ja to otprilike prije 2 mjeseca - al' u vjetar izgleda.
Aj budite bar dovoljno pametni da na vlastitu subforumu jos i "warn" ne zaradite huh.gif
Postove tipa +1 lupajte u neki Češki ili no name forum devil.gif
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Apr 2 2008 02:32pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, 2 Apr 2008, 18:55)
Daj jebali vas ti besmisleni topici, scroolajte doli malo pa cete vidit da je 90% topica zatvoreno
Jos ce nam zatvorit ovo malo sto imamo..

ili bar napisi neki tekst od 5-6 besmislenih redaka tako da ovaj ne zatvori jer vidi da je neka dobra spika posrijedi biggrin.gif iako nekuzi ofc haha biggrin.gif


Kuze ofc da kuze.... ja znan Srbina koji je Mediator... tako da ste najebali ako ne napisete nesto kako triba wink.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Apr 2 2008 02:48pm
da ma nevirujen da taj bas gleda tu.. ma nije bitno, al cisto da nisu postovi od 1 rijec ili slicno.. bas smo balkanjare
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 2 2008 02:51pm
@ edi icon_pointr.gif Slažem se.


Quote (PalysFort @ Wed, 2 Apr 2008, 21:14)

Postove tipa +1 lupajte u neki Češki ili no name forum 

Nemojte nigdi +1, pa čak ni na Češkom.



Quote (Zajeb @ Wed, 2 Apr 2008, 21:32)
Kuze ofc da kuze.... ja znan Srbina koji je Mediator... tako da ste najebali ako ne napisete nesto kako triba wink.gif


Razlikuj moderator od mediator, mediator je samo drugi naziv za trusted tag ukoliko pomažeš pri tradeu, a moderator je posebna grupa trusted tagova koji su zaduženi za moderiranje stranice, iako je u teoriji moguće da je moderator i mediator, koliko ja znam niti jedan trenutačno ne obavlja dvostruki posao.

Srbin mediator ne može ništa, osim pridržat par pul runa i fgsa na trade-u..

Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Apr 2 2008 02:55pm
Quote (nugard @ Wed, 2 Apr 2008, 22:51)
Nemojte nigdi +1, pa čak ni na Češkom.


Baš si picajzla - to je bila šala bangin.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 2 2008 02:57pm
Quote (PalysFort @ Wed, 2 Apr 2008, 21:55)
Baš si picajzla - to je bila šala  bangin.gif


Hvala.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 2 2008 05:08pm
ček malo.
pa šta da nam i ukinu subforum?
pa nije taj subforum stariji od biblije da je bija tu prije svega i svakog!
hm, uostalom ja odradim svoj dio posla uvik postan pravu malu gomilicu texta tongue.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 3 2008 11:49am
Quote (Dr_Feelgood @ Thu, Apr 3 2008, 12:08am)
ček malo.
pa šta da nam i ukinu subforum?
pa nije taj subforum stariji od biblije da je bija tu prije svega i svakog!
hm, uostalom ja odradim svoj dio posla uvik postan pravu malu gomilicu texta tongue.gif


uvik sereš

da prostiš....
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll