d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Par Pitanja
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Mar 31 2008 04:55am
zasto ljudi pisu u svoje topice UP UP UP...
koji je to kurac?
sluzi za nesto ili UP=vise pa kao povisi cijenu il tako nesto ili nes drugo?
i sa je bump? xD
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Mar 31 2008 04:59am
nešto u stilu: diž' se, diž' se brže... moj mali topiče na vrh početne stranice.
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 31 2008 05:14am
bump = bring up my post
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 31 2008 05:19am
up = up post tongue.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 31 2008 05:25am
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 31 Mar 2008, 11:55)
zasto ljudi pisu u svoje topice UP UP UP...
koji je to kurac?
sluzi za nesto ili UP=vise pa kao povisi cijenu il tako nesto ili nes drugo?
i sa je bump? xD


Služe da kad ti topic padne na 2. 3. 4.. stranicu da ga vratiš na 1. zato jer su na prvoj najnoviji i bumpani topici i 99% ljudi čita prvu stranicu, tj. veće su šanse da ga netko zamijeti i da offer.

Razmak između 2 bumpa mora minimalno biti 4h, inače te najčešće neko reporta i topic close.
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Mar 31 2008 05:47am
oce da im se digne pa ono UP UP UP UP HELP ME UP PLZ FREE UP kuzis besplatno ga dizu i to ^^
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Mar 31 2008 07:02am
up je da dignes svoj topic na vrh liste wink.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Mar 31 2008 07:48am
to moras platit neku paru ili ti je free?
dakle sve sta napravis je da moras napisati UP i svoj topic? xD
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Mar 31 2008 08:26am
tribas cekat svake 4 ure da to ucinis
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 31 2008 09:23am
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 31 Mar 2008, 14:48)
to moras platit neku paru ili ti je free?
dakle sve sta napravis je da moras napisati UP i svoj topic? xD


napravis topic koji hoces. Nakon 4 sata smijes taj topic Bump, up, ili sta ti padne na pamet s njim. Znaci smijes postat svaka 4 sata ponovno.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14648888&f=46 icon_pointl.gif imas cak i pravila tu, al ko ce to citat!! wurf.gif

čak se dečkovi i potrudili prjevest.. biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll