Quote (Usc_abaddon @ Mon, 31 Mar 2008, 11:55)
zasto ljudi pisu u svoje topice UP UP UP...
koji je to kurac?
sluzi za nesto ili UP=vise pa kao povisi cijenu il tako nesto ili nes drugo?
i sa je bump? xD
Služe da kad ti topic padne na 2. 3. 4.. stranicu da ga vratiš na 1. zato jer su na prvoj najnoviji i bumpani topici i 99% ljudi čita prvu stranicu, tj. veće su šanse da ga netko zamijeti i da offer.
Razmak između 2 bumpa mora minimalno biti 4h, inače te najčešće neko reporta i topic close.