Quote (Usc_abaddon @ Sat, Mar 29 2008, 09:51pm)
jel se sjecate ovih likova i jel ima ko njihov kontakt?
LJUDINE!!
igraci od pred 4-5 godina...
accs: wolwnger, buraz, ksareon, lukini, lucas_pus
Lucas je najveci car!! zvao me na vjencanje u ST!! ^^
bas da su prije 4-5 godina igrali i nisu... wolwa iman na icq, nisan se cua 200 god, ksar je nesto trkelja po wowu ili cemu vec, lukini igra sad, lukas haha a di je taj