d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Di Je Cheso ?? > :o
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 21 2008 07:50am
sta je ovo nema ga vec 1 dan ?!?!??!?!!
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 21 2008 08:09am
posti
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 21 2008 10:23am
jel bitno?
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 21 2008 10:47am
Quote (Patrickk @ Fri, 21 Mar 2008, 14:50)
sta je ovo nema ga vec 1 dan ?!?!??!?!!


nece ga bit jos najmanje tjedan
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Mar 21 2008 12:28pm
u pekari tuce 3 smjenu biggrin.gif
Member
Posts: 6,102
Joined: Oct 20 2007
Gold: 810.00
Mar 21 2008 03:34pm
uteko
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 21 2008 04:47pm
Quote (cppjole @ Fri, 21 Mar 2008, 19:28)
u pekari tuce 3 smjenu biggrin.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Mar 26 2008 09:16am
di je cheso ? u kurcu je cheso !


iznajmio sam stan u kojem nemam net a i dobio sam posao u nekoj igraonici u zg-u tako da cu se uskoro od tamo logat malo online

imam oko 10 hrs na acc-u nadam se da nisu poofali dok me nema : P


btw patrickk ak pitas di sam da mi vratis onaj fg netreba, zadrzi, ionak je neka sica bila u pitanju.
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Mar 26 2008 09:28am
lol Cheso - kaj to postoji u danasnje vrijeme: stan bez neta bangin.gif
btw, hrs ne poofaju ako ne prckas po charu na kojem su (ako si permao na izlasku iz game onda si miran do sljedeceg ulaska smile.gif )
ako ti je char expired slucajno onda lijepo vrati system clock par dana unazad i evo te opet wink.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Mar 26 2008 09:55am
Quote (PalysFort @ Wed, Mar 26 2008, 03:28pm)
lol Cheso - kaj to postoji u danasnje vrijeme: stan bez neta bangin.gif
btw, hrs ne poofaju ako ne prckas po charu na kojem su (ako si permao na izlasku iz game onda si miran do sljedeceg ulaska smile.gif )
ako ti je char expired slucajno onda lijepo vrati system clock par dana unazad i evo te opet wink.gif


neznam ti ja permat, ja sam se uvjek rjesavao hrs u roku od 1 dan ako nisam bio 100% siguran da su legit.

a char je lvl 62 tak da sam sigurno igro vise od 3h s njim pa nece expire...


EDIT : e btw palysfort da ti javim za ona 2 cd keya sta si mi dao onaj prvi je voided al mozes igrat, onaj drugi je skroz ok al nekad mi ga neko koristi....

kaze used by : PROBA

: D

thx anyways

This post was edited by Cheso on Mar 26 2008 09:57am
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll