Quote (waYOke @ Sun, Mar 9 2008, 01:21pm)
ima li ko od vas c4d?
to vam je cinema 4d pomaze za sigove radit^^ pa ako neko ima
za renderere
imam ja al trebam nac link oko 200-300
al mos ti meni objasnit kako s tim radit neke gozu efekte
lol izgleda ko da se boja razlila po slici a ono neke gozu seme rade s tim
to mi jedino u photoshopu nije jasno napravit
i ako ti triba iman najnoviji photoshop CS3 50 mb samo unzip no install no register