Quote (The_Outsider @ Sun, Mar 9 2008, 12:27am)
fallout 2 najbolja rpg igra ikad napravljena za singleplayer
probaj NoX to je fora igra isto ko dia al imas 3 klase i samo singleplayer ... fora skillovi fora priča i tako
fallout 2 mi se svidja zasad..

to je nesto ko obilivion?
u obilivionu me nervira sta mogu minjat tezinu tokon cile igre.. dolazin u napsat