pa sto ljudi jos nisu naucili da je taj mf kurac... jebote mf , jedan vice 300 mf, drugi 500, treci 252... ma lol
uzmes lika i deres cili dan i nema druge... a ne sad stavis 5k mf pa mislis napravit 5 runova i dobit 6 sojeva.. hehe.. to su pizdarije, to ti nije nista nego srica i upornost..
opet mi se znalo desit da udjen u igru u 6 ujutro prije skole ubijen 2 monstera i padne mi hr.. kazen ti srica.. a i upornost
ja san uvik igra sa 0% mf, a i svi ljudi koje znam.. i niko se nije bunija

a i sto ce ti mf za mepha andy i te pizdarije, ko to mfa uopce