d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Jel To Istina > Il Me Jebu U Zdrav Mozak
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Mar 4 2008 06:12am
jel perf mf (baca max uniq)200 mf ili kolko god mozes napumpat??jer kaze mi frend best=200 mf a kurca mi ne baca lol 4 normal uniq itema na 7 hell mf runova a onako sa otprilike 370 mf skoro svaki put baci 1/2 rare 1/8 magic i 3/8 uniq

This post was edited by Dlexx on Mar 4 2008 06:13am
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 4 2008 06:17am
pa sto ljudi jos nisu naucili da je taj mf kurac... jebote mf , jedan vice 300 mf, drugi 500, treci 252... ma lol

uzmes lika i deres cili dan i nema druge... a ne sad stavis 5k mf pa mislis napravit 5 runova i dobit 6 sojeva.. hehe.. to su pizdarije, to ti nije nista nego srica i upornost..

opet mi se znalo desit da udjen u igru u 6 ujutro prije skole ubijen 2 monstera i padne mi hr.. kazen ti srica.. a i upornost

ja san uvik igra sa 0% mf, a i svi ljudi koje znam.. i niko se nije bunija tongue.gifa i sto ce ti mf za mepha andy i te pizdarije, ko to mfa uopce
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Mar 4 2008 06:22am
ja

nemam love pa tako ni za cta i ostale gluposti,btw mozes mi rec best equip za cold sorsu po tvom misljenju?
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Mar 4 2008 06:27am
nema bas kruha u mf, nadi neki drugi nacin zarade
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Mar 4 2008 06:33am
ma samo peri pindla, baala i shenka bez mf opreme i past će ti nešto...
bar meni uvik padne.
da ne spominjem pit runse, tamo mi je pao df i ostala sranja.
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 4 2008 06:40am
pa neznam malo je glupo reci best equip .. jer svako koristi drugacije kako mu pase
recimo moja cold soso koristi i orb i blizz i ib i glacial.. mislim sve je cold maxano sto triba, jer ja tako igram..uvik igram ono knap max reze life i to ali da je dmg sto vec..
opet mi nije gust igrat na ES i ta sranja jer tek tad nemos poginit, pa radin sa sto vecin dmg
nosi:

3 cold 10% fcr amu
coh
df
shako s facetom
spirit
2 bka
e nesican se bootsa sad al mislim da je ss trek
arach
i bice TO gloves ili magefist
naravno anni torch to moras imat
a sad inv ti je opet po izboru .. mozes life/mana
ja sam stavio life skillere jer radin sa sto vecin dmg
merc opet po izboru

mislim sve je to ono po izboru, neko se nebi slozija s ovim jer on voli vise nesto drugo, al ja inace radim lika sto veci dmg a sto slabiji life, def i to ...
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Mar 4 2008 06:54am
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Mar 4 2008, 12:40pm)
pa neznam malo je glupo reci best equip .. jer svako koristi drugacije kako mu pase
recimo moja cold soso koristi i orb i blizz i  ib i glacial.. mislim sve je cold maxano sto triba, jer ja tako igram..uvik igram ono knap max reze life i to ali da je dmg sto vec..
opet mi nije gust igrat na ES i ta sranja jer tek tad nemos poginit, pa radin sa sto vecin dmg
nosi:

3 cold 10% fcr amu
coh
df
shako s facetom
spirit
2 bka
e nesican se bootsa sad al mislim da je ss trek
arach
i bice TO gloves ili magefist
naravno anni torch to moras imat
a sad inv ti je opet po izboru .. mozes life/mana
ja sam stavio life skillere jer radin sa sto vecin dmg
merc opet po izboru

mislim sve je to ono po izboru, neko se nebi slozija s ovim jer on voli vise nesto drugo, al ja inace radim lika sto veci dmg a sto slabiji life, def i to ...


cool jos mi samo triba lova da sve to nabavin
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Mar 4 2008 07:02am
btw sta je coh?
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Mar 4 2008 08:41am
Quote (Dlexx @ Tue, 4 Mar 2008, 14:02)
btw sta je coh?


lipa majca, malo deblja sa pun kurac reza^^
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 4 2008 09:58am
Quote (Dlexx @ Tue, 4 Mar 2008, 13:54)
cool jos mi samo triba lova da sve to nabavin


dupe ofc = mass fg ^^
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll