Quote (Cheso @ Sat, 1 Mar 2008, 22:23)
mene su sad molili da joinam neku guildu (100fg upad) reko im LOL
cemu opce sluze te guilde
EDIT : ja mislim da bi bilo bolje da napravimo hrvatski pk clan, jebote hrvati nikad niste za pk bili.....
uvjek sam htio s nekim pk ovo ono a svi ko pice izbjegavaju.... danas sam vidio eddya kak je maznuo nekog lvl 20 ^^
ajde fala bogu bar 1 pametan hehe
uuu,jesam gosu.cak 20

cheso aj dodi na bnet da te enchamo