Quote (nugard @ Thu, Feb 21 2008, 01:03am)
On i drug Tito, ustvari svi polupismeni bravari su moji heroji. I ti tomi + yunki.
ja nisam polupismen a nisam bogami ni bravar iako sam si dobar sa tvojiom mamom sta je oboje...
znas nemoj krivo shvatit..
luv ya