d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Najgore Uloženih 10 Fg By Jole > Bold + Color
1238Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 18 2008 04:45am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14121448&f=100


jole jole ne ne pušit i igrat u isto vrijeme santa.gif


PRIPPS priča gluposti smile.gif

This post was edited by The_Outsider on Feb 18 2008 04:46am
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Feb 18 2008 04:46am
nema sta.
gg jole ljepo si to uredio.
10 fga bacio u vjetar...

YYY PRIPPS prica najvece (ne)Istine na svijetu.

This post was edited by cingy on Feb 18 2008 04:48am
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2008 04:50am
uuuu..gosu..cak je potrosia 10 fg.svaka cast tomi,kako si samo ovo nasa.netrerba nam jos vise spama na ovom subforumu.
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 18 2008 04:55am
Quote (eddy_hc @ Mon, Feb 18 2008, 10:50am)
uuuu..gosu..cak je potrosia 10 fg.svaka cast tomi,kako si samo ovo nasa.netrerba nam jos vise spama na ovom subforumu.



jesi ti to suzu ispustio? nemoj pakati a jos vise brinut se za ovo govno od foruma koje nemoze bit veca spamara nego sta vec je...
baby.gif

i nije poanta u 10 fg vec u 10 fg bacenih na topic sa Screenshotom gdje jedan prosjecni igrac diabla iskazuje svoje misljenje o nasem heroju hca CPP JOCI!!!!!

This post was edited by The_Outsider on Feb 18 2008 04:58am
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 18 2008 07:30am
jeste vi kad pogledali poljski forum? ma to je naj gori spam. spram tome je nas jos mila majka biggrin.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 18 2008 11:22am
jos mu je neko i reko da je najgori retard na battlenetu ahahhahahaah ja cu se slomit biggrin.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2008 02:44pm
Quote (The_Outsider @ Mon, 18 Feb 2008, 11:55)
jesi ti to suzu ispustio? nemoj pakati a jos vise brinut se za ovo govno od foruma koje nemoze bit veca spamara nego sta vec je...
baby.gif

i nije poanta u 10 fg vec u 10 fg bacenih na topic sa Screenshotom gdje jedan prosjecni igrac diabla iskazuje svoje misljenje o nasem heroju hca CPP JOCI!!!!!


omg ne iskazuje misljenje o njemu.omg.
tog lika je pknilo u toj igri,i to nije upuceno joli...
toliko o tvom kurcenju.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 18 2008 02:55pm
Quote (eddy_hc @ Mon, 18 Feb 2008, 21:44)
omg ne iskazuje misljenje o njemu.omg.
tog lika je pknilo u toj igri,i to nije upuceno joli...
toliko o tvom kurcenju.


Noobare se rugaju, a naravno totalno neupućeni.

This post was edited by nugard on Feb 18 2008 03:00pm
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2008 03:14pm
ali je vazno da se narugaju.
ja stvarno neznam tomi zasto je tebi cilj u zivotu da ocrnis jolu.sta ti imas od toga...je da je bolji igrac od tebe,ali nemoras toliko pokazivat svoju ljubomoru....
sve ce bit u redu tomi,sve ce bit u redu.

This post was edited by eddy_hc on Feb 18 2008 03:22pm
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 18 2008 05:07pm
Quote (eddy_hc @ Mon, Feb 18 2008, 10:14pm)
ali je vazno da se narugaju.
ja stvarno neznam tomi zasto je tebi cilj u zivotu da ocrnis jolu.sta ti imas od toga...je da je bolji igrac od tebe,ali nemoras toliko pokazivat svoju ljubomoru....
sve ce bit u redu tomi,sve ce bit u redu.


Koji je kriterij za bit najbolji igrac d2??

Napravit 1000 brs-a dnevno??

neznan bas .... wink.gif


PvP > Brs

Ko je najbolji u Pvp taj je najbolji igrac.....

Osobno misljenje...
Go Back To Hrvatski Topic List
1238Next
Closed New Topic New Poll