Quote (eddy_hc @ Mon, Feb 18 2008, 10:50am)
uuuu..gosu..cak je potrosia 10 fg.svaka cast tomi,kako si samo ovo nasa.netrerba nam jos vise spama na ovom subforumu.
jesi ti to suzu ispustio? nemoj pakati a jos vise brinut se za ovo govno od foruma koje nemoze bit veca spamara nego sta vec je...

i nije poanta u 10 fg vec u 10 fg bacenih na topic sa Screenshotom gdje jedan prosjecni igrac diabla iskazuje svoje misljenje o nasem heroju hca
CPP JOCI!!!!! This post was edited by The_Outsider on Feb 18 2008 04:58am