☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Hrvatski
> E Ljudi Mislim Igrat D2
1
2
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 397
Replies: 12
Track Topic
Lspr
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold
:
22.46
#1
Feb 16 2008 03:55pm
Sta da budem hc ili sc ?
i moze mi netko malo objasnit etc? zaboravia san
Fala
solved
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold
:
7,171.00
#2
Feb 16 2008 05:13pm
pa sc ti je bolje, ak igras sam i krepas, ne odu ti sve stvari vrit
i ne ganjaju te ljudi na games bez pw.
al nemoj non ladder krenut, jer se tam samo gamad mota. a ni nemres one dobre runewords sklepat. niti unique upgrade na elite.
Cheso
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold
:
3.00
#3
Feb 16 2008 08:42pm
tek na hc vidis pravu moc diabla i kolko je ta igra dobra, na newbcore ili sc kako ga zovu pfuj nebi to nikad igro.....
naravno to je za napredne momke : D
Cheso
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold
:
3.00
#4
Feb 16 2008 08:44pm
ak ces hc pomognem ti mozda za neki basic equipment da te bas odma ne zakucaju al uvjet je da dodjes do lvla 72
Kacavida
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold
:
231.25
#5
Feb 17 2008 04:24am
ovisi o osobnom odabiru, sc je manje napet i ima manje gnjusova, mozda se i nadje netko tko ce ti pomoc. na hc su SVI pkeri, svi. osim ako nekoga ne poznas bas dobro, ocekuj da ce te svatko probat ubit. pa ono, kako te je volja... ako bi se malo neobavezno zabavljao onda sc, ako bas zelis totalni angazman onda hc.
Titan_st
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold
:
8,550.00
#6
Feb 17 2008 05:16am
Nemoj uopce pocinjat igrat
Lspr
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold
:
22.46
#7
Feb 17 2008 06:18am
aj igrat cu hc i prije san igra hc dok me ovaj kacavida nije zakuca s onim drujom mog necru haha
sutra ili prekosutra pocinjem
btw ima netko ench sorcu da me encha?
This post was edited by Hellspray on Feb 17 2008 06:20am
Cheso
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold
:
3.00
#8
Feb 17 2008 10:12am
ja sam spusio oko 30 sorci na hc vecina ih je bila oko lvl 75 takodjer vecina pkano tppk ili nstp
najvisa sorca mi je bila oko 93 ili 94 bila je tppk full equip najvisi kill pala oko lvl 96, 97 uber equiped na hc
takodjer sam spusio nekroa lvl 96 (oko 15 - 20 hr equipment) falilo je jos 2 baalruna do 97, ubio me tppk
kasnje sam ja ubio bar 3 membera (perf equiped cold sorc)te guilde koja mi je ubila nekricha "bmpk" se zovu nisu imali mira kad sam ja igro.
j0j bilo je tu jos svaceg : D
max kill mi je multishot ubio sam cjeli party fullgame odjednom. : D
eal to je challange u softcoru nema izazova nikad nije napeto i sve je isto i monotono........ nema cak niti adrenalina ccc
Cheso
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold
:
3.00
#9
Feb 17 2008 10:18am
bmpk ili bluemoon, mislim da su poljaci ili tako nesto mrzio sam ih u 3 picke materine............
inace ako si ufuran u hc skuzit ces pkera na kilometre ja sam imo njuh za njih nisu mi nikad mogli nista, ironija je u tom baalrunu gdje su mi pkali nekricha 20 sec prije toga
sam upozorio party da je pker u igri al nisam skuzio supka i jos mi se prisuljo a ja sam bio napusen naravno chicken je proradio ali prekasno ne pomaze protiv dobro equipanih koji znaju sta rade.
Lspr
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold
:
22.46
#10
Feb 17 2008 11:12am
sutra pocinjem ja mislim triban jos nac cd-e iman cd keyove igrat cu hc a ima li neki dobar hrvatski clan koji radi ball runs
Go Back To
Hrvatski
Topic List
1
2
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact