d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Valentinovo > Problem
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Feb 14 2008 03:59pm
Quote
Vec duze vrijeme sam sumnjao da me moja djevojka vara. Na to me upucuje mnostvo znakova: kada je zovem na njen mobitel ona samo spusti slusalicu i nece se javiti, kada smo zajedno i nju netko zove a ako se ja javim spusti slusalicu. Ona u zadnje vrijeme cesto izlazi "sa prijateljicama", a kada pitam sa kojima ona mi kaze neke s posla koje ne poznajem pa ne mogu provjeriti. Ja stalno pokusavam vidjeti njen taxi kojim dodje kuci, jer cujem auto nize na ulici, ali ona uvijek izadje stotinjak metara ranije iz auta i prepjesaci taj ostatak tako da nikada ne vidim auto. Mozda nije taxi?
Prije par dana sam uzeo njen mobitel kako bih pogledao koliko je sati a ona je histerizirala i vikala na mene da ostavim njen telefon i prestanem "njuskati po njenim stvarima". U svakom slucaju do sada ju nisam htio suociti s mojim sumnjama. Mozda, negdje duboko u meni, ja niti ne zelim saznati pravu istinu? Ali, jucer navecer sam odlucio istjerati stvari na cistac i izasao sam na ulicu i sakrio se iza mog auta odakle imam pregled nad citavom ulicom, s namjerom da ju docekam kada se u kasne sati vrati i vidim s kim dolazi. Dok sam se skrivao iza auta primjetio sam da mi je citav zadnji desni blatobran zahrdjao s unutarnje strane.
Moje pitanje je: mislite li da trebam promjeniti citav blatobran ili da
ipak pokusam hrdju sastrugati i preci sa nekim silikonskim lakom?


This post was edited by Razakel on Feb 14 2008 03:59pm
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2008 04:09pm
kill the bitch biggrin.gif
a blatobran promini cili,isplativije je wink.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 14 2008 04:10pm
wink.gifwink.gifwink.gifwink.gif

ja bi stavija novi... 100%
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 14 2008 05:24pm
kakav ti je to auto? biggrin.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 14 2008 05:25pm
Quote (eddy_hc @ Thu, Feb 14 2008, 11:09pm)
kill the bitch biggrin.gif
a blatobran promini cili,isplativije je wink.gif


ed1 jel igras pikado u brava???

uglystupid1.gif

This post was edited by yankiman on Feb 14 2008 05:25pm
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2008 03:18am
Quote (yankiman @ Fri, 15 Feb 2008, 00:25)
ed1 jel igras pikado u brava???

uglystupid1.gif


je u pravu si.
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 15 2008 05:01am
Quote (eddy_hc @ Fri, Feb 15 2008, 10:18am)
je u pravu si.


Ako mos sam nesto reci a ne da ti drugi govore sta ces rec..... uglystupid1.gif

Edi se uzivio u ulogu hamerdiana....

Ako ovako nastavi izac ce iz kuce sa rusakon cekica i pocet ce ih bacat okolo..... rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2008 07:08am
Quote (eddy_hc @ Fri, 15 Feb 2008, 10:18)
je u pravu si.


Member
Posts: 2,018
Joined: Jan 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 19 2008 08:20am
Quote (eddy_hc @ Fri, Feb 15 2008, 01:08pm)


Member
Posts: 3,881
Joined: Nov 19 2007
Gold: 2,028.00
Feb 20 2008 02:37pm
Quote (yankiman @ Fri, Feb 15 2008, 11:01am)
Ako mos sam nesto reci a ne da ti drugi govore sta ces rec.....  uglystupid1.gif

Edi se uzivio u ulogu hamerdiana....

Ako ovako nastavi izac ce iz kuce sa rusakon cekica i pocet ce ih bacat okolo.....  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif


haha istina biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll