d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pitanje > Screen
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 13 2008 07:58am
Diablo mi kao i svaka igra ispuni cijeli ekran. Kako se namjesti da ima kao Explorer na vrhu mogucnost da ga smanjis da pokriva samo dio ekrana? Da li se to uopce moze?
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 13 2008 09:27am
"D:\Igre\Diablo\Diablo II.exe" -w

vako probaj....

meni je window mode i ovako pise....

na shortcut koji je na desktopu klikni properties pa upisi/te ovako wink.gif

nisan 100% siguran da ce uspit

cool.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 13 2008 10:06am
Quote (yankiman @ Wed, 13 Feb 2008, 16:27)
"D:\Igre\Diablo\Diablo II.exe" -w

vako probaj....

meni je window mode i ovako pise....

na shortcut koji je na desktopu klikni properties pa upisi/te ovako wink.gif

nisan 100% siguran da ce uspit

cool.gif


Ja sam to upisao u target na kraju lokacije, samo moraš pazit da staviš razmak prije -w
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 13 2008 10:07am
Quote (nugard @ Wed, Feb 13 2008, 05:06pm)
Ja sam to upisao u target na kraju lokacije, samo moraš pazit da staviš razmak prije -w


da..

to san zaboravija rec...
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 13 2008 10:14am
mogli bi razmislit o sticky temi "pitajte sve sto vas zanima"

pa nek ljudi pitaju a oni koji znaju neka odgovaraju da nebi bilo previse temi, dakako taj topic ce imat najise postova i viewova..
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2008 07:51am
Quote (Cheso @ Wed, 13 Feb 2008, 17:14)
mogli bi razmislit o sticky temi "pitajte sve sto vas zanima"

pa nek ljudi pitaju a oni koji znaju neka odgovaraju da nebi bilo previse temi, dakako taj topic ce imat najise postova i viewova..


bilo bi nepregledno po mom misljenju,mozda se neka pitanja nebi primjetila.ali mozemo probat.

This post was edited by eddy_hc on Feb 15 2008 07:51am
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 15 2008 08:33am
ta bi tema vjerojatno bila nepregledna ali zato nebi bilo 1000 raznih pitanj/odg temi koje daju nepreglednost cjelom forumu opcenito,

however biggrin.gif bit ce zanimljivo citat onima koji su novi.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2008 08:51am
Quote (Cheso @ Fri, 15 Feb 2008, 15:33)
ta bi tema vjerojatno bila nepregledna ali zato nebi bilo 1000 raznih pitanj/odg temi koje daju nepreglednost cjelom forumu opcenito,

however  biggrin.gif bit ce zanimljivo citat onima koji su novi.


ja sam uvijek za biggrin.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 16 2008 06:36am
Ne ide, doduse stavio je u window ali bez mogucnosti da da ga povecas ili smanjis.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 16 2008 06:39am
Quote (Dalmos @ Sat, 16 Feb 2008, 13:36)
Ne ide, doduse stavio je u window ali bez mogucnosti da da ga povecas ili smanjis.


Povećavati i smanjivati koliko je meni poznato nije moguće. Window je jedini način smanjivanja i većina ga koristi.
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll