Quote (Cheso @ Wed, 13 Feb 2008, 17:14)
mogli bi razmislit o sticky temi "pitajte sve sto vas zanima"
pa nek ljudi pitaju a oni koji znaju neka odgovaraju da nebi bilo previse temi, dakako taj topic ce imat najise postova i viewova..
bilo bi nepregledno po mom misljenju,mozda se neka pitanja nebi primjetila.ali mozemo probat.
This post was edited by eddy_hc on Feb 15 2008 07:51am