Quote (nesius @ Tue, 12 Feb 2008, 05:37)
Vjerovatno je tip krivo poslao fg's.
Moš' mu vratit a i nemoraš, ja bi ga pitao šta je bilo i poslao nazad fg ako je greška;)
sve rečeno - najvjeroatnija priča je baš to
postoji doduše i mizerna šansa da imaš tajnog obožavatelja ali mislim da se on neće ljutit ako ga pitaš zašto

provjeri s likom i ako kaže da je greška vrati mu
ionak ima premalo ljudi na jsp koji bi to napravili pa odma možeš bit i ponosan na sebe

nije isključeno da i donaciju dobiješ of
This post was edited by PalysFort on Feb 12 2008 04:26am