d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Čudna Transakcija > Fg
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Feb 11 2008 07:19pm
evo uparavo sad pogedam na jsp i vidim da mi je jučer neki ''roxon'' poslao 100fg. Ja niti sam s njim trgovao niti znam tko je to.prijavio sam slučaj adminu. Zanima me šta vi mislite o toj situaciji.
p.s. nikad nisam znao gdje dolaze mala a gdje velika slova tongue.gif, tako da netrebate komentirati moj pravopis
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Feb 11 2008 10:37pm
Vjerovatno je tip krivo poslao fg's.
Moš' mu vratit a i nemoraš, ja bi ga pitao šta je bilo i poslao nazad fg ako je greška;)
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2008 03:40am
Quote (nesius @ Tue, 12 Feb 2008, 05:37)
Vjerovatno je tip krivo poslao fg's.
Moš' mu vratit a i nemoraš, ja bi ga pitao šta je bilo i poslao nazad fg ako je greška;)


takoder
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Feb 12 2008 03:43am
Uvijek je dobro biti pošten, raspitaj se o tome što se desilo pa u skladu s time i postupi, jel.
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Feb 12 2008 04:23am
Quote (nesius @ Tue, 12 Feb 2008, 05:37)
Vjerovatno je tip krivo poslao fg's.
Moš' mu vratit a i nemoraš, ja bi ga pitao šta je bilo i poslao nazad fg ako je greška;)


sve rečeno - najvjeroatnija priča je baš to
postoji doduše i mizerna šansa da imaš tajnog obožavatelja ali mislim da se on neće ljutit ako ga pitaš zašto smile.gif
provjeri s likom i ako kaže da je greška vrati mu
ionak ima premalo ljudi na jsp koji bi to napravili pa odma možeš bit i ponosan na sebe wink.gif
nije isključeno da i donaciju dobiješ of

This post was edited by PalysFort on Feb 12 2008 04:26am
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 12 2008 04:23am
Meni je tip jedamput poslao 50 fg tako, ja sam samo vratio i napisao da je zabuna. bio je ful sretan lol
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Feb 12 2008 05:18am
Ja mu nebi vratija nema teorije, ko ga jebe kad je glup biggrin.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 12 2008 05:33am
Quote (Zajeb @ Tue, 12 Feb 2008, 12:18)
Ja mu nebi vratija nema teorije, ko ga jebe kad je glup biggrin.gif


Zna sam da se ne zoveš džaba "ZAJEB".
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Feb 12 2008 10:26am
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 12 Feb 2008, 02:19)
evo uparavo sad pogedam na jsp i vidim da mi je jučer neki ''roxon'' poslao 100fg. Ja niti sam s njim trgovao niti znam tko je to.prijavio sam slučaj adminu. Zanima me šta vi mislite o toj situaciji.
p.s. nikad nisam znao gdje dolaze mala a gdje velika slova tongue.gif, tako da netrebate komentirati moj pravopis


pa najbolje kontaktiraj trade moderatora ili assistanta mozda ti je poslao fgs za koje je scammao i ti bo mogo biti lockan..
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 12 2008 01:55pm
ma lud si, nikad tradera od tebe.


suti i pici dalje i need i offer wts wtb. ccc
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll