Quote (Titan_st @ Mon, 11 Feb 2008, 10:41)
Odustajem, očito da su ovdi svi prepametni i došli su bit isključivo ozbiljni iako je ovaj cili forum baziran na igri, ponavljam
IGRIKad budete malo više vrimena provodili vanka a ne izključivo isprid ekrana onda cemo opet pricat, HNF ikome
Uživajte

Hm baš gledam join date 90% ljudi 2007, paly i cingy kraj 2006. i svi su toliko pametni i toliko znaju o jsp
On je na jsp-u od 2005, a ostali su 2007.
Ima 6k postova a mi oko u prosjeku niti 600...
I na kraju savjetuje nam da više vremena provodimo vanka a ne isključivo isprid ekrana.
Miriše mi na kontradikciju.