d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski >
Poll > Cingy > Taj Mali Lutak Vozi Auto Pravi..
12Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Feb 10 2008 08:05pm
Nadan se Cingy da se neš uvridit, ti znaš da te ja jako volin. wink.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 10 2008 09:00pm
Nekada zna pretjerati, biti površan, naivan...

Ali inače je prepošten lik.

Dao mi je nadimak na netu - nu

Nije niti malo škrt, ako ima dati će bez zadrške bez obzira bili to itemi ili fg...

Pomogao bi svakome ako može.

Lik je teški pozitivac.

Za mene je Cingy Kralj i ostat će i dalje. smile.gif

Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Feb 11 2008 02:49pm
hvala ig avidis da su svi podijeleni 2/2/2/2
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 11 2008 05:09pm
ma cingy je djete koje jos igra psp dok sere

dajte mu da diše

cemu ovakvi topiki
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Feb 11 2008 05:11pm
Quote (The_Outsider @ Tue, 12 Feb 2008, 00:09)
ma cingy je djete koje jos igra psp dok sere

dajte mu da diše

cemu ovakvi topiki


Previše gledaš Oprah show. smile.gif

Quote
hvala ig avidis da su svi podijeleni 2/2/2/2


Ma ovo je samo mala zajebancija. Ionako je nekako trul ovaj podforum, da ga razveselim malo. smile.gif

Šta svi odma skačete.. sleep.gif

This post was edited by Razakel on Feb 11 2008 05:18pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 11 2008 05:15pm
Quote (Razakel @ Tue, 12 Feb 2008, 00:11)
Previše gledaš Oprah show. smile.gif

Zasigurno je fan dr. Phila.

laugh.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 11 2008 05:27pm
Quote (nugard @ Mon, Feb 11 2008, 11:15pm)
Zasigurno je fan dr. Phila.

laugh.gif


oprah ~ ne vidim nikakvu vezu cingya i oprah

dapace cingy mi vise djeluje kao slucaj za željka malnara nego oprah no nema veze~~

nego kad si se vec dotaknu oprah;
kad god gledam tu crnu ( doslovno ) oprah zazivciram se jer je zena tolko glupa sa tim sranjem kako ju brine ovo ono problemi, bolesti bla bla i ono glumatanje sa zabrinutom facom... a one jadne zane sta dodju u publiku i rade grimase 2 sata pred kamerom... ubiti njih mi je jos vise zao.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2008 03:49am
Quote (The_Outsider @ Tue, 12 Feb 2008, 00:27)
kad god gledam tu crnu ( doslovno ) oprah zazivciram se


ohmy.gif u rasist bastard biggrin.gif

This post was edited by eddy_hc on Feb 12 2008 03:50am
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Feb 12 2008 04:18am
Quote (Razakel @ Tue, 12 Feb 2008, 00:11)
Ma ovo je samo mala zajebancija. Ionako je nekako trul ovaj podforum, da ga razveselim malo. smile.gif

Šta svi odma skačete.. sleep.gif


hehe wink.gif
primjeti se razlika ofc (barem ja)
voted smile.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 12 2008 04:57am
Quote (The_Outsider @ Tue, Feb 12 2008, 12:27am)
oprah ~ ne vidim nikakvu vezu cingya i oprah

dapace cingy mi vise djeluje kao slucaj za željka malnara nego oprah no nema veze~~

nego kad si se vec dotaknu oprah;
kad god gledam tu crnu ( doslovno ) oprah zazivciram se jer je zena tolko glupa sa tim sranjem kako ju brine ovo ono problemi, bolesti bla bla i ono glumatanje sa zabrinutom facom... a one jadne zane sta dodju u publiku i rade grimase 2 sata pred kamerom... ubiti njih mi je jos vise zao.


ona je iznimno pametna. zaradila je gomiletinu novaca na svoje glupe face. to je nesto vrijedno divljenja. a da je sadrzaj emisija los, to je. samo ima dovoljno onih koji misle da je dobar pa je sve ok.

meni je cingy ok. jos je mlad ima nade za njega da ce postat covjek na mjestu. ima utvrđena moralna načela koja mnogi nemaju, i to je najpozitivnije.
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll