100% NE, jer tu ima dosta hrvata, samo kaj ih ovaj subforum ne boli.
reko bi da nas je ukupno 20 hrvata.
a koji znaju ovaj jezik, bosanci, srbi, neki makedonci i par slovenca, sve skup oko 150.
al je njima to isto svejedno, radije spamaju blog section