d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Cini Mi Se Da Je Ovaj Forum Umro > Nekak Nema Motivacije
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 9 2008 08:13am
cujte ljudi, on je nama taj forum dal, da se mozemo na nasem jeziku razgovarat i ako se nesto tice hrvatske.
bas i nisam odusevljen od rezultata. mislio sam da bi to bilo nesto vece, al je ono, dodu hrvati, postaju i odu. nema ih vise.

bas niko ne gleda ovaj forum redovito, jer ste valjda ljeni biggrin.gif
dajte se malo saberite, inace bu taj covjek to zatvoril!

This post was edited by solved on Feb 9 2008 08:13am
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 9 2008 09:20am
istina svi su plakali kako oce ovaj cro podforum sad kad postoji 5 ljudi ovdje posta ~
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Feb 9 2008 10:38am
A da ti iskreno kazen boli me kurac jel ima foruma ili nema biggrin.gif
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Feb 9 2008 11:23am
A sta bi vi ?
Ovi jsp je za trade i to je to nista 2. ako se mene pita.
Sta bi ja sad triba ovdi pisat sta svaki dan radim, kad san se popisa, jea, koga sam danas jeba, i di bija na kavu.

Jeba ovi forum tongue.gif
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Feb 9 2008 11:31am
Quote (Titan_st @ Sat, 9 Feb 2008, 18:23)
A sta bi vi ?
Ovi jsp je za trade i to je to nista 2. ako se mene pita.
Sta bi ja sad triba ovdi pisat sta svaki dan radim, kad san se popisa, jea, koga sam danas jeba, i di bija na kavu.

Jeba ovi forum tongue.gif


jeba titan_st - a ofc smile.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 9 2008 11:46am
Kome se ne sviđa, neka ne posta ovdje. Trudim se, ali jednostavno ne vidim nikakve mehanizme koji vas prisiljavaju da ovdje postate.

Ili ste vi možda ona vrsta kojima je sve u kurcu.


Hmmm... kako se ono zovu...


Ahhh... DA!! Tipični hrvati koji pizde o ničemu, samo da bi pizdili, i kojima ništa nevalja jer da se njih pita oni bi sve ukinili, čak bi i ukinuto uveli da ponovno mogu ukinit...

This post was edited by nugard on Feb 9 2008 11:58am
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Feb 9 2008 11:53am
Quote (Titan_st @ Sat, Feb 9 2008, 06:23pm)
A sta bi vi ?
Ovi jsp je za trade i to je to nista 2. ako se mene pita.
Sta bi ja sad triba ovdi pisat sta svaki dan radim, kad san se popisa, jea, koga sam danas jeba, i di bija na kavu.

Jeba ovi forum tongue.gif


+1
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Feb 9 2008 11:57am
Quote (nugard @ Sat, Feb 9 2008, 06:46pm)
Kome se ne sviđa, neka ne posta ovdje. Trudim se, ali jednostavno ne vidim nikakve mehanizme koji vas prisiljavaju da ovdje postate.

Ili ste vi možda ona vrsta kojima je sve u kurcu.


Hmmm... kako se ono zovu...


Ahhh... DA!! Tipični hrvati koji pizde o ničemu, samo da bi pizdili, i kojima ništa nevalja jer da se njih pita oni bi sve ukinili, čak bi i ukinuto uveli da ponovno mogu ukinit...


a ti si kao ATIPIČAN hrvat jel?
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 9 2008 11:57am
Quote (Zajeb @ Sat, 9 Feb 2008, 18:57)
a ti si kao ATIPIČAN hrvat jel?



Neznam jesam li atipičan, ali ne pizdin za svaki kurac... nisam plačipizda, to je sigurno.


This post was edited by nugard on Feb 9 2008 12:01pm
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Feb 9 2008 12:00pm
Quote (nugard @ Sat, Feb 9 2008, 06:57pm)
je


A po čemu to?
Go Back To Hrvatski Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll