hehe.ma preslabo smo igrali.gledam onog rakitica,prije 2 dana asistira 3 gola,danas nista...
ima sam prevelika ocekivanja za ovu utakmicu,a ipak su to nizozemci.a sad ce oni pocet,a igrali smo u splitu,tu nikad nismo dobili,padala je kisa..
a ovo je prva utakmica,ka sta je i bilic reka,da nam niko nije bija ozlijeden.
This post was edited by eddy_hc on Feb 6 2008 04:37pm