d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kad Su Krenuli Vicevi Onda ..
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 5 2008 04:25pm
Secu Mujo i Haso po New Yorku i u pokrajnoj ulici vide medu kantame za smece zgodnu kurvu koju je tamo neko ubio i ostavio.
Kaze Mujo:

E moj Haso sta ti je standard, oni to bacaju u smece a mi u Bosni bi to jebavali jos 20 godina.
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 5 2008 06:31pm
Quote (Dalmos @ Tue, 5 Feb 2008, 23:25)
Secu Mujo i Haso po New Yorku i u pokrajnoj ulici vide medu kantame za smece zgodnu kurvu koju je tamo neko ubio i ostavio.
Kaze Mujo:

E moj Haso sta ti je standard, oni to bacaju u smece a mi u Bosni bi to jebavali jos 20 godina.


joj kako zlocesto biggrin.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 7 2008 05:44am
evo prilicno komican thread iz jokers dimension:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14670633&f=135
smile.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 7 2008 12:29pm
Iz sudnice.
Sudac:
Onda, recite da li je provala izvrsena na nacin kako sam iznio?
Optuzeni:
Nije gospodine suce, ali moram vam reci da ni vasa tehika nije losa.
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 15 2008 08:57am
Sjedi zec u sumi i nesto pise.

Naidje lisica i upita ga:

- " Sto to pises ?"

- " Doktorsku dizertaciju !" - odgovori zec.

- " A sto ti je tema ?" - upita ga lisica.

- " Kako oderati lisicu ?" - odgovori zec.

- " Idiote jedan, kako se usudjujes !" - povice lisica, uhvati zeca i
odvuce ga u grmlje iz kojeg se tada zacuse izbezumljeni krici.

Potom zec izadje iz grmlja i nastavi pisati.

Malo kasnije naidje vuk.

- " Sto ti to pises ?" - upita vuk.

- " Doktorsku disertaciju !"

- " A o cemu ?"

- " Kako oderati vuka ?" - odgovori zec.

- " Kako se usudjujes !" - zaurla vuk, pa i on odvuce zeca u grmlje.

Zacuse se ponovo krici i onda se sve umiri.

Izadje potom zec iz grmlja, a s njim i medvjed koji mu rece:

- " E, jesi li vidio ? Nije vazno sto ti je tema. Vazno je tko ti je mentor ! ! "
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 15 2008 09:18am
Najjaci vic :

Doje Lav u Hotel Lav i Pita:

-Jel ovo Hotel Lav??


A recepcionar će mu:

-A ne ti si....

rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 22 2008 06:58pm
Jako crni


Pita policajac:
I kako ste nakon 2 dana primjetili da vam je zene umrla?

A vidio sam da se gomila sporko sudje.
Member
Posts: 820
Joined: Jul 29 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2008 07:48pm
wink.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 22 2008 08:45pm
pricaju pedofil i nekrofil i pedofil kaze : ajmo u vrtic
a nekrofil na to : zasto ?! zar je pala bomba ???
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 22 2008 08:53pm
pricaju dva pedofila.
kaze jedan: cuj imam ja novu prijateljicu!
drugi: a kolko ima godina?
prvi: cetri
drugi: ma fuj, kako se mozes usudit! ta ima vec zube


ide pedofilac sa malom curicom u mracnu sumu.
kaze curica: joj, ja se bojim u mraku.
kaze on: kaj mislis kak je meni, ja moram sam natrag
Go Back To Hrvatski Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll