d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pokušaj Stvaranja Baze Korisnika > Hrvata Dakako
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Feb 3 2008 02:38am
Evo ovakva ideja mi je pala napamet:
Imati topic u kojem bi imali sve Hrvate, a i one koje se tako osjećaju izlistane na jednom mjestu (mozda kao pinned topic) sa nekim osnovnim informacijama.

- jsp name
- Ime ili nadimak kojim se koristiš
- lokacija - što preciznija to bolja, ali mislim da je ime grada sasvim ok)
- možda popis igara koje igraš


ako mislite da ovo ima smisla molim da Vaš post izgleda otprilike ovako:
Quote

ideja je ok
PalysFort // Lac // Zagreb (Strmec) // D2


Ako mislite da nema smisla onda napišite : " Nema smisla" smile.gif

Popis u novom topicu bi onda izgledao ovako (sa hyperlinkom na korisnikov jsp profil):
Quote


Molio bi da ovaj topic ostane bez dodatnih komentara / odgovora na tudje postove / i slično
Ako postaš postaj "on topic" molim wink.gif
Ukoliko se to ipak dogodi, mislim da od svega skupa ništa.

This post was edited by PalysFort on Feb 3 2008 02:40am
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Feb 3 2008 03:00am
"Nema smisla" laugh.gif
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Feb 3 2008 03:10am
waYOke//Indy//Zagreb/Trešnjevka//Ladder Slasher

Hmm da se ubavi i slika bilo bi gg tongue.gif da znamo kako ko izgleda ofc

icon_pointl.gif me

This post was edited by waYOke on Feb 3 2008 03:23am
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2008 04:59am
nema smisla
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Feb 3 2008 05:26am
cingy
cingy
Zagreb/TResnjavka/Kraj Zapadnog kolodvora
Diablo,H3-Ab,Roe,Sod

This post was edited by cingy on Feb 3 2008 05:26am
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Feb 3 2008 05:50am
nako svega viđenoga vidim i ja da nema smisla

T/C
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 3 2008 07:30am
hocemo napraviti jednu gildu hrvatska? mogli bi kupit neku koja vec postoji pa sve kickamo i onda nju prezovemo biggrin.gif

kaj vi mislite o tome? bi to bilo nesto? biggrin.gif
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Feb 3 2008 07:44am
Quote (solved @ Sun, 3 Feb 2008, 14:30)
hocemo napraviti jednu gildu hrvatska? mogli bi kupit neku koja vec postoji pa sve kickamo i onda nju prezovemo biggrin.gif

kaj vi mislite o tome? bi to bilo nesto? biggrin.gif


nn meni je ovi guild heart.gif
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Feb 3 2008 08:10am
Quote (waYOke @ Sun, 3 Feb 2008, 14:44)
nn meni je ovi guild heart.gif


uvlaciguz ovako da imamo svi hrv guild on nebi dobivao free od zaku,ron...itd..
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 3 2008 08:20am
Quote (cingy @ Sun, 3 Feb 2008, 15:10)
uvlaciguz ovako da imamo svi hrv guild on nebi dobivao free od zaku,ron...itd..


hail.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll