Haso, nisi stavija kategoriju za Mišu Kovača??!!!
Ja slušam olija, đibu, mišu, vucu, thompsona, škoru, terezu, soilwork i inflames.
Za zadnja 2 iman kategoriju "metal", al za prvih 7 nemam!!!

Za cajke ima mista u anketi a za domaću ekipu nema??
Očekujem ispriku.
This post was edited by nugard on Jan 31 2008 08:01pm