d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Zašto Su Srbi Prestali Igrati šah?
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 12,498
Joined: Jun 23 2007
Gold: 19.05
Warn: 10%
Jan 30 2008 05:48am
- kralj i kraljica u Londonu
- topovi na Kosovu
- konji u Hagu
- a šahovska ploča u Hrvatskoj!
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jan 30 2008 06:49am
dobar wink.gif
Ček moram se i par slovenskih sjetit rofl.gif
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Jan 30 2008 09:02am
Quote (vitanus @ Wed, 30 Jan 2008, 12:48)
- kralj i kraljica u Londonu
- topovi na Kosovu
- konji u Hagu
- a šahovska ploča u Hrvatskoj!


Yaoooo nizak udarac...
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Jan 30 2008 01:38pm
e, ako mi tu nista ne pisemo, onda ce onaj, koji sjedi skroz gore, ovo tu ljepo zatvorit, pa opet nebumo imali tu nasu sitnu hrvatsku bangin.gif

zato molim vas, neka malo cesce tipkajte, tu i tam kad imate vrijemena, i ostavite neke rijeci, da se vidi da mi ovo koristimo hail.gif

da bi mi bosance i srbe sim pozvali, bi se sigurno vise dogadalo nek sada. bio je na general chat "balkan people report in", pa bi trebalo njima rec da ima nekaj di mozeju pricat biggrin.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jan 30 2008 03:25pm
evo imam ja jedan, vjerojatno ste culi vec smile.gif

ide mujo cestom, i prolazi neki tip. ucini se muji poznat pa mujo stane i pita, pa krene razgovor:

o gospodine, ma vi ste meni nekako poznati! jeste vi bili neka velika faca u zadnjih par godina?
pa, da, jesam.
ma nije moguce! a jeste vi bili mozda neko vojno lice?
pa, eto, jesam..
ma nije moguce! a jeste vi bili onaj general, mozda?
jesam, bio sam general.
ma nije moguce! ma evo sad mi se cini da ste vi onaj koji je napravio pokolj u srebrenici!
pa ... jesam da. ja sam taj.
ma nije moguce! pa vi ste ratko mladić!!
je, ja sam ratko mladic. ali, sada kada ste saznali sve o meni, recite mi tko ste vi?
pa bolan ja sam mujo iz srebrenice!!
ma nije moguce!
Member
Posts: 9,696
Joined: May 27 2007
Gold: 1,926.37
Jan 30 2008 03:57pm
Quote (Kacavida @ Wed, Jan 30 2008, 10:25pm)
evo imam ja jedan, vjerojatno ste culi vec smile.gif

ide mujo cestom, i prolazi neki tip. ucini se muji poznat pa mujo stane i pita, pa krene razgovor:

o gospodine, ma vi ste meni nekako poznati! jeste vi bili neka velika faca u zadnjih par godina?
pa, da, jesam.
ma nije moguce! a jeste vi bili mozda neko vojno lice?
pa, eto, jesam..
ma nije moguce! a jeste vi bili onaj general, mozda?
jesam, bio sam general.
ma nije moguce! ma evo sad mi se cini da ste vi onaj koji je napravio pokolj u srebrenici!
pa ... jesam da. ja sam taj.
ma nije moguce! pa vi ste ratko mladić!!
je, ja sam ratko mladic. ali, sada kada ste saznali sve o meni, recite mi tko ste vi?
pa bolan ja sam mujo iz srebrenice!!
ma nije moguce!

Idešššššš
Pa di je tu Fata odozgo ili odozdo?
Je.eš vic ako Fata bar nije s Unproforcem wub.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 31 2008 07:31am
ima jedn s mujom još jači

mujo i tarzan postali veeeliki frendovi!!
i pozove tarzan muju u goste kod sebe u đunglu.
dođe mujo u goste, i pođu njih 2 u šetnju kroz đunglu,
stretnu putem majmuna, i tarzan priča s majmunom. začudi se mujo kako to tarzan zna pričat sa životinjama,
tarzan njemu objasni da je on bio beba kad su ga životinje našle i one su ga odharanile i odgojile i tako on razumije sve šta te .dakle , životinje pričaju.
i tako nakon nekoliko dana ode mujo natrag doma, u bosnu, i pozove tarzana da ga posjeti kod njega doma.
i nakon nekog vremena osvane tarzan u bosni kod muje doma.
popiju njih 2 po jednu izvrsnu bosansku kahvu, i krenu u šetnju po mujinom imanju. kad tek šta su izašli na vrata,
mačka '' mjau mjau''
pita mujo tarzana ''šta kaže''
tarzan: pa kaže da si vuko za rep, gađao kamenjima i šutnuo nogom.
misli se mujo hm šta če tarzan mislit o njemu
nisu prošli ni 10 metara kad mujin pas ''av av''
šta kaže tarzane? pita mujo
a, kaže da ga držiš na lancu stalno i da ga često udariš štapom.
uf mujo se zabrinuo.
kad ovca stoji 20 metara dalje i ''beeee beeee''
Mujo odmah doskoči,
Ne vjeruj Tarzane, laže!!!
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 31 2008 07:33am
pitanje glasi
Šta je rekla ovca?
tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jan 31 2008 07:39am
Quote (Dr_Feelgood @ Thu, 31 Jan 2008, 14:33)
pitanje glasi
Šta je rekla ovca?
tongue.gif


natezo je mene umjesto fate wink.gif (tako da i fata bude u vicu smile.gif )
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 31 2008 07:02pm
yep na dobrom si putu do tošnog odgovora tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll