d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sad Kad Smo Se Upoznali > Pricajmo
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Jan 28 2008 02:08pm
Ajmo pricati.
Prvo mi donirajte svi po 5 fgsa. ;D
Budite dobre duse pomognite siromasnima.
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Jan 28 2008 02:17pm
joj kaj 12 mjesec je proso ... prosinac biggrin.gif
Banned
Posts: 12,498
Joined: Jun 23 2007
Gold: 19.05
Warn: 10%
Jan 28 2008 02:17pm
Quote (solved @ Mon, Jan 28 2008, 09:17pm)
joj kaj 12 mjesec je proso ... prosinac biggrin.gif


Quote (cingy @ Mon, Jan 28 2008, 09:08pm)
Ajmo pricati.
Prvo mi donirajte svi po 5 fgsa. ;D
Budite dobre duse pomognite siromasnima.



Najbolji topic! Zaslužio si si mjestu u mojem profilu!

0,25 fg zatebe

This post was edited by vitanus on Jan 28 2008 02:21pm
Member
Posts: 1,277
Joined: Sep 26 2007
Gold: 60.01
Warn: 10%
Jan 28 2008 02:22pm
Care.. majkemi wink.gif
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Jan 28 2008 02:33pm
Eh proso je i taj 12 mjesec...
Inace kaj radite u zivotu?
solved kako to da ti veliš kaj a ne molim?
Obićno stranci koji su i hrvati inace pricaju bosanski hrvatski?

[URL]
BTW IMA TKO THUL? FREE OFC
[/URL]


This post was edited by cingy on Jan 28 2008 02:38pm
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Jan 28 2008 03:15pm
Quote (cingy @ Mon, Jan 28 2008, 09:33pm)
Eh proso je i taj 12 mjesec...
Inace kaj radite u zivotu?
solved kako to da ti veliš kaj a ne molim?
Obićno stranci koji su i hrvati inace pricaju bosanski hrvatski?


[URL]
BTW IMA TKO THUL? FREE OFC
[/URL]


mozda zato sta su iz Bosne?

This post was edited by Zajeb on Jan 28 2008 03:16pm
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Jan 28 2008 03:25pm
Quote (Zajeb @ Mon, 28 Jan 2008, 22:15)
mozda zato sta su iz Bosne?


nah tongue.gif
nego su zaboravili domaci hrvatski pricat...
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Jan 28 2008 03:40pm
Stojis u kuci koja ima cetri zida i na svakom zidu je prozor i svi gledaju na jug.
Dolazi medo prema kuci, koje je boje ?
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Jan 28 2008 04:13pm
ja sam ucio hrvatski od mojih starca pa ga neznam bas tak jaaaaaako dobro. oni c sa crticama pa pogotovo ne. al znam citat i pisat hrvatski, makar sam skoro cjeli moj zivot u svabiji.
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jan 28 2008 04:53pm
Quote (Titan_st @ Mon, 28 Jan 2008, 22:40)
Stojis u kuci koja ima cetri zida i na svakom zidu je prozor i svi gledaju na jug.
Dolazi medo prema kuci, koje je boje ?


PLAVE! jebo me isus!
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll