d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Danci Bolji? > Dajte Svoja Misljenja O Utakmici
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Jan 27 2008 11:04am
Po meni su danci bili bolji. Nije mi žaj šta smo izgubili jer smo dali 100% od svojih mogucnosti.


Suci icon_pointr.gif a sta rec o njima boze dragi mad.gif
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Jan 27 2008 11:10am
amo zaklat dance u nogometu
Member
Posts: 9,696
Joined: May 27 2007
Gold: 1,926.37
Jan 27 2008 11:42am
Quote (solved @ Sun, Jan 27 2008, 06:10pm)
amo zaklat dance u nogometu


istukli nas prevarili potplatili suce i jos k tome smo s 100% odigrali ocajno napad
srebro izboreno krvlju al pravi smo
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jan 27 2008 11:54am
suci krvi vam se napijem
dosta od mene sad.gif
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Jan 27 2008 01:36pm
ma ovo je pobilo sve teorije moje.
kako nas danci mogu 2 puta pobijediti?!?!?!?
Member
Posts: 1,277
Joined: Sep 26 2007
Gold: 60.01
Warn: 10%
Jan 28 2008 02:33pm
danci ftw wink.gif

Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Jan 28 2008 03:14pm
Quote (cingy @ Sun, Jan 27 2008, 08:36pm)
ma ovo je pobilo sve teorije moje.
kako nas danci mogu 2 puta pobijediti?!?!?!?


Pa nisu danci zakurac... Opet kazem icon_pointr.gif bolji su ali me nervira sta nismo posteno izgubili

Suci su 2 puta sudili prijestup kojeg ocigledno nije bilo 3 puta su nam sudili faul u nasu korist, stime da je ta " nasa korist" zapravo nama na zlo jer je balun vec riba bit u mrezi.

Go Back To Hrvatski Topic List
Add Reply New Topic New Poll