Quote (cingy @ Sun, Jan 27 2008, 08:36pm)
ma ovo je pobilo sve teorije moje.
kako nas danci mogu 2 puta pobijediti?!?!?!?
Pa nisu danci zakurac... Opet kazem

bolji su ali me nervira sta nismo posteno izgubili
Suci su 2 puta sudili prijestup kojeg ocigledno nije bilo 3 puta su nam sudili faul u nasu korist, stime da je ta " nasa korist" zapravo nama na zlo jer je balun vec riba bit u mrezi.