Quote (Zvone @ Sun, Jan 27 2008, 04:05pm)
sta je to^^ ko zna nek kaze
ko je tebi internet da ajme meni.... ma daj nemoj me jebat ?? zar neznas ?
IZASAO JE NOVI SUPER MARIO ZA NITENDO I KOMJUTOR !!! BRZO U SVOJ NAJBLIZI TURBO LIMAČ !!! I NOVO NA KIOSCIMA !! NINĐA KORNJAČE !!!BRZO DOK GA DJECA NISU POKUPOVALA !!! This post was edited by Hasordin on Jan 30 2008 05:22am