Quote (Cheso @ Fri, Jan 25 2008, 09:27pm)
igram hellgate, napravili su ljudi koji su napravili d1 & d2
a ti ?? kak je na diablu jel ima ljudi lol
malo nas je al nas ima
nist posebno, od stare ekipe samo raks navrati, sid je dosao sa sc i uglavnom snjim igram atm.. i ostali su stranci...
nekih novih ima, al nisam bas prevec u kontaktu jer ni nema me bas na cro ch... osim ako sam afk ofc
nebi malo po d2 pikal a?
EDIT: samo kliknes na ove zute novcice na liku kojem saljes i to ti to... uneses iznos i gg
This post was edited by FatherOfSin on Jan 25 2008 02:32pm