Quote (Cheso @ Sat, 26 Jan 2008, 15:18)
ne zelis odma igrat HC, igrica je preteska da bi odma iso na hc, prvo prodji normal, pa elite, pa onda razmisli o HC, nije to diablo2 > : D tu te odma zabiju ak si los
igram sp~ ne izgleda tesko

samo sto me podjebava ponekad pa ocu jos rama i original cu morat kupi