d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kaj Ste Krepali? :p > Dajte Malo Pricajte O Vama I Sta Radite!
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Jan 25 2008 06:23am
pogotovo vikendom nocas biggrin.gif

ja sam siguran da vecina od vas zivi u zagrebu. bio sam u aquariusu. jebote 20 kuna ulaz ma to nije nista niti 3 eurosa biggrin.gif
tu u svabiji (frankfurt) kosta ulaz ponekad 20 eurosa ak je neki dobar lineup dj-a. to su ... 150 kuna ohmy.gif

osim toga, jucer mi je frend poslal jedan link na youtube, dva bosanca mujo i haso.
joj kak su blesavi joooooj

http://www.youtube.com/watch?v=AVX8ImvOVtI

gledajte i uzivajte, traje 50 minuta wink.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jan 25 2008 07:03am
heh to ćeš morat od mladje škvadre ipak čut - mislim nešto više wink.gif
ja jedino znam da su cijene take ake kažeš ali da bi ti mogo reć iz prve ruke - jarca - previše obaveza wink.gif
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jan 26 2008 09:08am
neznam dal smo vise iz zg
al sto se tice d2

sc su vise iz zg
a hc ih je vise s mora smile.gif

hc prosli ldr smo nas 2~3 max bili iz zg wink.gif

This post was edited by waYOke on Jan 26 2008 09:09am
Member
Posts: 5,236
Joined: May 31 2007
Gold: 301.00
Jan 27 2008 01:29am
Quote (waYOke @ Sat, Jan 26 2008, 05:08pm)
neznam dal smo vise iz zg
al sto se tice d2

sc su vise iz zg
a hc ih je vise s mora smile.gif

hc prosli ldr smo nas 2~3 max bili iz zg wink.gif


nas 3 na hc ima iz istog mjesta (aktivnih njubina)
Otok rulz .... slavonija i rakija majka!!!!!
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Jan 27 2008 02:27am
ja, purger, velim kaj bus sad? bil sam tam.

hrv-1, dalmos, kaze sta ces sad? bija san ondje.

kako razlicito, al ipak jedno te isto wub.gif

iz kojih grada ste? ja sam roden u zagrebu, bolnica rebro biggrin.gif ubiti u 7 koljeno, al su mi se starci odselili u svabiju pa sam tu odrasel

This post was edited by solved on Jan 27 2008 02:29am
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 8 2008 04:16pm
Quote (ubertola @ Sun, 27 Jan 2008, 08:29)
nas 3 na hc ima iz istog mjesta (aktivnih njubina)
Otok rulz .... slavonija i rakija majka!!!!!


Ja, jole i edi iz iste ulice pa svi hc. wink.gif

This post was edited by nugard on Mar 8 2008 04:16pm
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Mar 8 2008 05:52pm
Quote (nugard @ Sat, Mar 8 2008, 10:16pm)
Ja, jole i edi iz iste ulice pa svi hc. wink.gif


igras ti jos nu?
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 8 2008 05:52pm
tu i tamo, kad je ekipa online.. a to je rijetko

This post was edited by nugard on Mar 8 2008 06:04pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Add Reply New Topic New Poll