E pa ovako jel ima tu nekih baalera? moram lupit lvl 99 do kraja ovog semestra, odusto sam jel od faksa a tek sljedece godine se mogu prebacit :/
pa moram nekako ubit vrijeme pa mislio malo s domacima baalat eu scl.
Oo i nasao sam si job da malo zaradim sa strane

radim od ponedjeljka u subwayu

slazem sendvice

nije lose 19kn sat
i da ako me hoce netko posjetit radim kod cibone
This post was edited by tpol on Jan 24 2008 04:06pm