d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Parni Kondenzator > Nacrt
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jan 24 2008 12:11pm
treba. ajde djevojke sad kad imam di pitat smile.gif
ima li tko nesto, bar neki link ili nesto korisno... mislim da cu se naguglat dok nadjem nesto...
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Jan 24 2008 12:12pm
oprosti, al kaj je to? mislis ono da uhvati paru i da se opet pretvori u tekucinu?

jebote oces przit rakiju na crno? biggrin.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jan 24 2008 12:20pm
Quote (solved @ Thu, Jan 24 2008, 07:12pm)
oprosti, al kaj je to? mislis ono da uhvati paru i da se opet pretvori u tekucinu?

jebote oces przit rakiju na crno? biggrin.gif


laugh.gif
jebiga samo za vodenu paru je smile.gif al to je to sve isti princip smile.gif
imam samo neka fotokopirana ruska sranja sve na cirilici nista ne shvacam.
inace maksimalni protok je 250kg/s i samo jedan vodni tok.(kolko bi to bilo rakije... biggrin.gif) mislim da bi se to inace radilo u 2 komada da je nesto ozbiljno. ovako je samo za seminar vrazji...

This post was edited by Kacavida on Jan 24 2008 12:21pm
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Jan 24 2008 12:45pm
hmmm ja bi ti pomogo al ja sam 1. razred gimnazije lol happy.gif

This post was edited by cingy on Jan 24 2008 12:45pm
Banned
Posts: 12,498
Joined: Jun 23 2007
Gold: 19.05
Warn: 10%
Jan 24 2008 02:19pm


All I found happy.gif.

Amm zakaj to rabiš za šolo?

This post was edited by vitanus on Jan 24 2008 02:32pm
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jan 24 2008 03:51pm
je, za faks treba. zadnji ispit mi je i ne da mi se sada bit "studiozan" biggrin.gif
a izgleda da ću morat.

nadao sam se da možda tkogod ima nešto slično, netko tko je na tehničkom faksu ili... radi u termoelektrani tongue.gif

nema veze, sprckat cu nesto.. ph34r.gif

edit: yes, its for my uni project. its the last one so im lazy to do it right smile.gif i hoped that someone had something from his projects or maybe works in thermal plant smile.gif

This post was edited by Kacavida on Jan 24 2008 03:57pm
Member
Posts: 9,696
Joined: May 27 2007
Gold: 1,926.37
Jan 24 2008 04:12pm
Ovak.
Parni kondenzator ti je isto kao Parni valjak sam kad usta stavis malo drukcije dobijes onda kondenzator a nacrtal bi ti ga al mi designer za freehandu otisao od kuce(op.a ofc ex).

evo ostavicu i par :,. veliko i malo slovo pa si rasporedi di ti pase jer mi keyboards malo stekaju a cooler mi zakrpan s oHo ljepilom i nemrem ti copy/ paste biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jan 25 2008 12:02am
Quote (Kacavida @ Thu, 24 Jan 2008, 22:51)
je, za faks treba. zadnji ispit mi je i ne da mi se sada bit "studiozan" biggrin.gif
a izgleda da ću morat.

nadao sam se da možda tkogod ima nešto slično, netko tko je na tehničkom faksu ili... radi u termoelektrani tongue.gif

nema veze, sprckat cu nesto.. ph34r.gif

edit: yes, its for my uni project. its the last one so im lazy to do it right smile.gif i hoped that someone had something from his projects or maybe works in thermal plant smile.gif


e sad kad si spomenuo elektrane - kolko ti to hitno treba ?
javi mi ofc jer imam nekih veza koje bi se dale potegnut vezano uz elektrane wink.gif
naravno nije rješivo u roku par sati nego možda par dana sad.gif
Quote (birky @ Thu, 24 Jan 2008, 23:12)
Ovak.
Parni kondenzator ti je isto kao Parni valjak sam kad usta stavis malo drukcije dobijes onda kondenzator a nacrtal bi ti ga al mi designer za freehandu otisao od kuce(op.a ofc ex).

evo ostavicu i par :,. veliko i malo slovo pa si rasporedi di ti pase jer mi keyboards malo stekaju a cooler mi zakrpan s oHo ljepilom i nemrem ti copy/ paste biggrin.gif


E čovječe ti si u komi, mislim tvoj komp. Svaka čast kak možeš radit na tak nečem hail.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jan 25 2008 03:44am
hmm. mislim da ne vrijedi potezat vezu. snaci cu se nekako, nadao sam se da netko ima pri ruci
na kraju krajeva nije taj seminar ni tako ozbiljan. mislim, je ali znas kako je na faksu... pol njih tamo nije nikad ni vidjelo kondenzator pa nije neki bed ako nesto malo zeznem. za vikend bi trebao nesto vise napravit pa ako.. nemoguce zapnem kukat cu tu smile.gif
hvala na zelji za pomoci svima smile.gif

ps. ne znas ti sta je sve drzalo njegov cooler laugh.gif
birky je najveca legenda biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Add Reply New Topic New Poll