lol naletija san na ovu pjesmu ...
sjecan se ovo ljeto.... ja pijan ko majka.... 5 ujutro i lezin na plazi s nekolicinon istomisljenika

... kad ono dolazi tip s auton isto pijan ko majka i jedva vozi... parkira se iznad nas ( zamalo je na plazu sletija

) otvara vrata i pada na pod i povraca..a ova pjesma mu svira na radiu

:D

:D !!!!!!!!!!!!!!!!!
This post was edited by speedking on Dec 6 2009 01:13pm