Quote (The_Outsider @ Tue, Feb 3 2009, 09:27am)
http://i42.tinypic.com/20s60g.gif
y eto ta slika sve govori....
najbolji (najkorisniji) igrač prvenstva se izrazio šta misli o suđenju.
naravno kad ga stave pred kameru i gurnu mu mikrofon pred ustareči če: bla bla francuzi su zasluženo pobjedili, bla bla nismo realizirali naše šanse,
bla bla, eventualno ako bude kao mesić onda če ispričat kakav neslani vic....tako da se svi možemo kiselo nasmijat.