d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sp U Rukometu 2009.
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Feb 3 2009 07:05am
Quote (The_Outsider @ Tue, Feb 3 2009, 09:27am)
http://i42.tinypic.com/20s60g.gif


y eto ta slika sve govori....
najbolji (najkorisniji) igrač prvenstva se izrazio šta misli o suđenju.
naravno kad ga stave pred kameru i gurnu mu mikrofon pred ustareči če: bla bla francuzi su zasluženo pobjedili, bla bla nismo realizirali naše šanse,
bla bla, eventualno ako bude kao mesić onda če ispričat kakav neslani vic....tako da se svi možemo kiselo nasmijat.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Feb 3 2009 07:24am
Quote (bahamontik @ Tue, Feb 3 2009, 09:10am)
samo si ispao moron, majmun, kreten, neznalica!! ma jeli ti sebe cujes?? kako te nije sram?? temelje za ulazak u EU ti potkopavas??? pa mi trebamo bit ponizni i pokorni pogotovo naspram velikih Francuza!!! sramoto...pa ja ne znam!



šta s tom EU? kome to treba? neš ti firme taj EU? EU=govnu brat!!!
hrpa luzera se udružila i proglasila eu, i još imaju aspiracije krojiti nama granice. ma kako da ne
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 3 2009 07:31am
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Feb 3 2009, 02:24pm)
šta s tom EU? kome to treba? neš ti firme taj EU? EU=govnu brat!!!
hrpa luzera se udružila i proglasila eu, i još imaju aspiracije krojiti nama granice. ma kako da ne


couch
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev18910
Add Reply New Topic New Poll